Lüks otomobilin sahibi belli oldu

Lüks otomobilin sahibi belli oldu
banner206

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021'in dün akşam yayınlanan son bölümünde araba ödülü heyecanı yaşandı. Büyük finale sayılı günler kala "Arkadaşınıza Sorduk" isimli oyunda yarışan yarışmacılardan arasında bulunan Dora, son model arabanın sahibi oldu.

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor 2021'in dün akşam ekrana gelen bölümünde yarışmacılar, araba ödülünü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Arkadaşlarına sorulan soruların yanıtlarını en fazla doğru tahmin eden yarışmacı, son model sıfır kilometre bir otomobilin sahibi oldu.

EN ÇOK SORUYU BİLEN ARABAYI KAZANDI

Survivor Türkiye 2021'in yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları oldukça heyecanlı bir ödül oyunu için mücadele etti. Acun Ilıcalı ödülün araba olduğunu açıklandığında herkes adeta çılgına döndü. Heyecan dolu oyunda yarışmacılar sorulan sorulara arkadaşlarının ne cevap verdiğini tahmin etmeye çalıştı. Arkadaşlarına sorulan soruların yanıtlarını en çok ve en doğru şekilde tahmin eden isim Dora oldu ve araba ödülünü kazanmaya başardı.

Survivor 2021'de son model arabanın sahibi belli oldu

Survivor 2021'de son model arabanın sahibi belli oldu
Dora

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142