Tatlıses isyan etti! Kimene..

Tatlıses isyan etti! Kimene..
banner206
 Geçen hafta eski hayat arkadaşı Derya Tuna ve oğlu İdo ile tatile çıkan, ardından da Murat Dalkılıç'a "Eski eşinle barış" çağrısı yapan İbrahim Tatlıses, "Derya Tuna'yla" barıştı haberlerine isyan etti.

Instagram'dan Derya Tuna'yla fotoğrafını paylaşan İbrahim Tatlıses paylaşımına "Derya Hanım çocuğumun Anasıdır, benimde başımın tacıdır. Küseriz de barışırız da... Sizi ne alakadar eder! Top bizim saha bizim. İster gol atarım, ister topu taca atarım. Kime ne bundan!" notunu ekledi.


İşte Tatlıses'in paylaşımına eklediği not:

''Günlerdir hakkımda çıkan haberleri okuyorum; "İbrahim Tatlıses, Derya Tuna ile barıştı. Ne demek ya barıştı sanki biz küsüzde, barışmışız. Gelde tav olma bu habere; bu saatten sonra Derya Hanım'la neden küselim? Küsersek de eğer; her ailede olur böyle şeyler insanız nihayetinde taştan varolmadık ki etten kemiktendir yapımız. Küserizde, barışırızda ne alaka şimdi küsmekte barışmakta insanın doğasında vardır.

 

"BEN BARIŞTAN YANAYIM"
Derya Hanım çocuğumun Anasıdır, benimde başımın tacıdır ayrıca bütün çocuklarımın anaları baş tacımdır. Aldı başını gidiyor haberler; yok efendim Derya Tuna ile barıştı, yok efendim kendi barıştığı için Murat Dalkılıç'a da çağrı yaptı... Yaparım çünkü ben barıştan yanayım, barışıda seven biriyim.

 

'NE MUTLU BARIŞI SEVENLERE"

Ne mutlu barışı sevenlere keşke elimden gelsede tüm dünyadaki kavgaları, savaşları durdurabilsem ah "keşkem keşkem" ama "malesef durmuyor. Arakan'da olanlar beni insanlığımdan utandırdı madem ben insanım o zaman Arakan'dakiler kim?

"TOP BİZİM, SAHA BİZİM"

Sonuç olarak ben çocuklarımı seviyorum, onların annelerini de severim hepsinin bende hakkı var, hepsinden haklarını helal etmelerini isterim. Ben hem küserim, hemde barışırım kime ne bundan? Sizleri ne alakadar eder? Top bizim saha bizim İster gol atarım, ister topu taca atarım. Kime ne bundan belki hakem penaltı verecek, nerden bilecesiniz?"
ajansurfa

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142