Tatlıses kaç kere evlendi?

Tatlıses kaç kere evlendi?
banner206
banner279

Sahne hayatının yanında özel hayatı da merak konusu olan İbrahim Tatlıses kaç kere evlendi, kaç çocuğu var? soruları zaman zaman gündeme geliyor. İşte İbrahim Tatlıses'in eşleri ve çocukları.

İbrahim Tatlıses magazin gündeminde merak edilen isimler arasında yer alıyor. Zaman zaman çocukları ile gündeme gelen İbrahim Tatlıses 9 yıl aradan sonra İbo Show programını yeniden ekranlara taşıdı.
69 yaşındaki İbrahim Tatlıses özel hayatı ile de oldukça merak ediliyor.
Peki İbrahim Tatlıses kaç kere evlendi, ilk eşi kimdir ve İbrahim Tatlıses'in kaç çocuğu var? İşte İbo'nun eşleri ve çocukları..
İBRAHİM TATLISES KAÇ KERE EVLENDİ?

İbrahim Tatlıses, şöhret basamaklarını henüz tırmanmaya başlamadığı yıllarda, ilk ve tek resmi evliliğini Urfa’da üç çocuğunun annesi (Ahmet, Gülden, Gülşen) Adalet Tatlıses ile yaptı. Şanlıurfa'da yaşayan Adalet Tatlıses ve İbrahim Tatlıses'in 3 çocuğu bulunuyor.

Ahmet, Gülden, Gülşen adlı 3 çocuğu Adalet Tatlıses'ten olan İbrahim Tatlıses, evlatlarıyla sık sık görüşüyor. İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet ile arkadaş gibi oldu. Hatta Ahmet bir dönem babası İbrahim Tatlıses'in korumalığını bile yaptı.

İbrahim Tatlıses daha sonra Adalet Tatlıses ile yollarını ayırdı. Tatlıses 1978 yılında "Ayağında Kundura" filmiyle de sinemaya girdi.

1979'da oynadığı "Kara yazma" filminde Perihan Savaş'la tanıştı. Birlikteliğin sonucunda Melek Zübeyde adında kızları olurken bu birliktelik 1983 yılındaki "Günah" filmine kadar sürdü.

İKİNCİ EVLİLİĞİ: PERİHAN SAVAŞ
Perihan Savaş o dönemde İbrahim Tatlıses'ten şikayetçi olmuştu. İddialara göre İbrahim Tatlıses, Perihan Savaş'ı kaçırttırmış ve 7 saat gitmesine izin vermemişti.

Uzun zamandır görüşmeyen ikili en son olarak kızları Melek Zübeyde'nin çocuğu olunca bir araya geldiler. İkilinin ayrılma sebebi hem darp hem de İbrahim Tatlıses'in yeni aşkı Derya Tuna oldu.

DERYA TUNA
Perihan Savaş'tan ayrılan İbrahim Tatlıses, Derya Tuna ile aşk yaşamaya başladı. Büyük aşk olduğunu İbrahim Tatlıses kendi şu sözlerle ifade ediyor: Bir tek Tuna'ya şarkı yazdım gerisi yalan.

Derya Tuna alışık olduğumuz ataerkil aile yapısını yıkan bir kadındı. İbrahim Tatlıses ile olan birlikteliğinde ekonomik gücü eline almış ve ailede sözü geçmeye başlamıştı. İkilinin İdo isminde bir çocuğu bulunuyor.

İdo ve Derya Tuna, İbrahim Tatlıses aşkının en popüler ismiydi. İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna aşkının bitmesinin nedeni ise Asena oldu. 1983 yılında beraber olmaya başlayan çift 18 yıl sonra ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2021, 01:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142