Toroslar Çalışanları Başkan Tuna’ya Yemekle Teşekkür Etti

Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesi’nin çalışanları, Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya, düzenledikleri yemekle teşekkür ettiler.Toroslar Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, belediye personeli, başarılı hizmetler gerçekleştirdiği...

Toroslar Çalışanları Başkan Tuna’ya Yemekle Teşekkür Etti
banner206
Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesi’nin çalışanları, Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya, düzenledikleri yemekle teşekkür ettiler.

Toroslar Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, belediye personeli, başarılı hizmetler gerçekleştirdiği ve katılımcı bir ekip anlayışı içerisinde çalıştığı için Toroslar Belediye Başkanı Tuna’ya teşekkür yemeği düzenledi. Toroslar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün öncülüğünde gerçekleşen kaynaşma ve dayanışma gecesinde konuşan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ali Kaplan, Başkan Tuna’nın belediye personeli arasındaki birlik ve beraberliği en güzel şekilde tesis ettiğini belirterek, Tuna’ya teşekkür etti.

Başkan Tuna ise böyle güzel bir programı organize ettikleri için personeline teşekkür etti. Toroslar’da 9 yılda yaptıkları hizmetleri ve projelerini değerlendiren Tuna, el birliği ile pek çok başarılı çalışmaya imza attıklarını söyledi. Başarıyı elde etmek için çok çalışmak ve her personelin işini severek ve gönülden yapması gerektiğini ifade eden Tuna, “Belediyecilik bir ekip işidir. Belediye başkanı ise işi organize eden kişidir. İşin başarılı olması noktasında en önemli unsur ise ekip arkadaşlığıdır. Ekibin yüreği belediye başkanının yüreği ile birlikte çarpar ise o zaman ortak başarıyı, ortak verimliliği oluşturma şansınız mutlaka vardır” dedi.

Belediye olarak geniş bütçeli imkanlara sahip olmamalarına rağmen üreten bir belediyecilik anlayışı ile çalıştıklarının altını çizen Tuna, “Kendi bünyemizde her türlü imalatımızı kendi işçimizle yapmaya gayret gösterdik. Beyin jimnastiğiyle oluşturduğumuz birçok projemiz oldu. Yaptığımız bu başarılı çalışmalarla Mersin’in ve Toroslar Belediyesi’nin adını ulusal bazda Türkiye sathında duyurma şansını yakaladık. Rutin işler herkes tarafından yapılmaktadır. Ama ayrıcalığı yaratıp proje olarak üretip farkındalık oluşturursanız herkes sizden bahseder. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün de ifade ettiği gibi muasır medeniyetler seviyesinin üstünde bir millet oluşturma gayreti içerisindeyiz. Toroslar Belediyesi olarak bunu ufkumuz, araştırmacılığımız, teknolojiyi yakından takip etmemiz ve beyin jimnastiği yaparak gerçekleştirmekteyiz. Toroslar Belediyesi’nin çalışanları da yaptıklarıyla övünecek projeler ortaya koydular. Tüm belediye personelimizi başarılı hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Belediye çalışanları, konuşmaların ardından Tuna’ya üzerinde personelin fotoğraflarının bulunduğu Türk bayraklı Türkiye haritası hediye ettiler.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2013, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142