Atilla durmak bilmiyor

Atilla durmak bilmiyor
banner206
 BAŞKAN ATİLLA'NIN KIRSALDA SEÇİM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
24 Haziran seçimine sayılı günler kala Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla dur durak bilmiyor. Başkan Atilla'nın kırsaldaki seçim çalışmaları devam ediyor.

Ceylanpınar'da seçim çalışmaları seçime günler kala devam ediyor. Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, AK Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye meclis üyeleri, gençlik kolları, kadın kolları ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte seçim çalışmalarını yürütüyor.

SEÇİM ÇALIŞMALARINDA KIRSAL DA İHMAL EDİLMİYOR
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, 24 Haziran'da yapılacak tarihi seçim için çalışmalarını son sürat sürdürüyor. Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla kırsal mahallere çıkarma yaparak vatandaşlara 24 Haziran'da yapılacak tarihi seçim hakkında bilgi verdi. Kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Atilla, 24 Haziran seçimleri için vatandaşlardan destek sözü aldı. Vaktinin büyük bir bölümünü vatandaşlar geçirmeye özen gösteren Başkan Atilla'ya kırsal mahalle gezilerinde ilgi yoğun oldu. İlçede gidilmedik kırsal mahalle bırakmayan Atilla, seçime kadar adım atılmayacak yer kalmayacağının da altını çizdi.

"SEÇİM STARTI VERİLDİĞİ GÜNDEN BU YANA PARTİLİLERİMİZ İLE BERABER DUR DURAK BİLMEDİK"
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, seçim startı verildiği günden bu yana durmadıklarını ve ilçede gidilmedik yer bırakmadıklarını ifade etti. Atilla, "Seçim startı verildiği günden bu yana partililerimiz ile beraber dur durak bilmedik. 24 Hazirana kadar girmediğimiz mahalle, dolaşmadığımız ev, sıkmadığımız el kalmayacak. Vekiliyle, vekil adayı ile, meclis üyeleri ile, muhtarı ile, teşkilatı ile mahalle temsilcileri ila daha önceki süreçte de bir aradaydık. Şimdi de bir aradayız. 16 Nisan referandumunda nasıl ki Türkiye ülkesine sahip çıktıysa bundan sonraki süreç olan 24 Haziran'da da sahip çıkacaktır. Ülkemizin, milletimizin ve bizlerin selameti için sanki kendimiz adaymışız gibi 24 Haziran'da sahaya inip çalışmamız gerekir. Bugün bize ne gerek var dersek yarın hep beraber bunun acısını çekeriz. Bizim liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, partimiz ise Ak Parti'dir. Oyumuz Ak Parti'ye, cumhurbaşkanlığı seçiminde de oyumuz Recep Tayyip Erdoğan'adır" dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277