Title of a News Article

Gümrükçüoğlu Urfalı kadınlarla buluştu

Gümrükçüoğlu Urfalı kadınlarla buluştu
banner206
banner279

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere dün Şanlıurfa'ya gelen KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu, kadın STK temsilcileriyle bir araya gelerek birliktelik ve dayanışma mesajı verdi.

KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu, dün Şanlıurfa'da bazı temaslarda bulundu.

Gümrükçüoğlu ve beraberindeki heyet ilk olarak Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan'ı makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, yapılan çalışmalar hakkında görüşmeler yapıldığı kaydedildi.

Genel Başkan Gümrükçüoğlu, KADEM Şanlıurfa İl Temsilcisi Dilşah Öztürkmen ile birlikte Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ü makamında ziyaret etti. Akabinde ise kadınlara yönelik sosyal faaliyetlerin gerçekleştiği Kadın Kültür ve Eğitim Merkezi'ne gidilerek burada kadınların elde başarılar gözlemlendi.

Bir araya gelerek başaramayacak hiç birşeyin olmadığını ifade eden KADEM Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu, burada yapılan çalışmalardan dolayı eğitim gören kadınları tebrik etti.

Gümrükçüoğlu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Süleyman Elgün tarafından organize edilen Eğitime Destek Platformu Şanlıurfa Koordinatörlüğü programına da katılım sağladı.

Son olarak 'Güçlü Kadınlar, Başarı Dolu Hikayeler söylemiyle bir araya gelen kadın Sivil Toplum Örgütü, Kooperatif ve girişimci temsilcileriyle buluşan KADEM Başkanı Gümrükçüoğlu, istişare toplantısı gerçekleştirdi. Sorunlar, talepler, eksiklikler ve elde başarılar gibi tüm konular bu buluşmada konuşuldu. Burada gerçekleşen buluşmaya AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat'ta katılım sağladı.

URFASTAR

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2022, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142