Çocuk Hastanesinde hüzün vardı

Çocuk Hastanesinde hüzün vardı
banner206
Şanlıurfa'nın en yoğun ve kalabalık hastanelerinden birisi olan Çocuk Hastanesi'nde bugün ayrılık rüzgarları esti.

Uzun yıllardır hastanede görev yapan ve geçtiğimiz günlerde görev değişikliği ve ataması gerçekleşen 3 isim için, bugün veda toplantısı yapıldı. Şanlıurfa Çocuk Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğünü görevini yapan Şemsettin Nas, artık Şanlıurfa Kadın ve Doğum Hastanesi'nde görevine devam edecek.

Bir diğer değişiklikler ise, Hastane Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Elif Kara İzgördü ve yardımcısı Melek Keskin adına gerçekleşti. Şanlıurfa İl Halk Sağlığı Müdürlüğü'ne atanan iki isim bundan böyle burada görevlerine devam edecekler.

Hastanenin başarılı 3 ismi için düzenlenen veda toplantısında duygu dolu anlar yaşandı. Hastane Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek, hastane personeline hitaben bir konuşma yaparak, '3 başarılı arkadaşımız ile yollarımız ayrılıyor, yeni görev yerlerinde onlara başarılar dilerken, buradan ayrıldıkları için de üzgün olduğumu ifade ediyorum' dedi. 

Başhekim Güzelçiçek, Şemsettin Nas, Melek Keskin ve Elif Kara İzgördü'ye günün anısına birer başarı plaketi taktim etti. Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2015, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142