Hemşireler yüz güldürdü

Hemşireler yüz güldürdü
banner206
  

Harran Üniversitesine bağlı Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü son sınıf öğrencileri Lütfiye Çalışkan ve Ayşe Atçi, Yrd. Doç.Dr. Hülya Karataş’ın birlikte yaptıkları

 

“Bitirme Ödevi Tezi Hazırlayan Öğrencilerin Görüşlerinin İncelenmesi” başlıklı çalışmaları, 19-20 Aralık 2013 tarihinde Ankara’da düzenlenen Gülhane Hemşirelik Öğrencileri Hipotez Geliştirme ve Araştırma Kongresi’nde “Poster Birincilik Ödülü” ne layık görüldü.  Yanı sıra bu ekiple birlikte  “Sağlık Yüksekokulları Hemşirelik Bölümlerinde Okutulan Araştırma Dersinin İncelenmesi” araştırması yapan Yrd. Doç.Dr. Fatma Ersin, Bermal Büşra Oğur, “Poster Üçüncülük Ödülü” aldılar.

Sağlık Yüksekokulu daha öncede Yrd. Doç.Dr. Hülya Karataş ile 22-25 Mayıs 2013 tarihinde düzenlenen uluslararası katılımlı 4. Pediatri Hemşireliği Kongresi'nde "Sözel Bildiri İkincilik Ödülü" Yrd. Doç.Dr. Fatma Ersin ile 3-6 Temmuz 2013 tarihinde İzmir'de düzenlenen 1. Uluslararası Evde Bakım Kongresinde "Sözel Bildiri Birincilik Ödülü" almıştı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2014, 13:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem Seyman
Adem Seyman - 6 yıl Önce

hemşirelik hayatınızda başarılar diliyorum daha iyi ödüllere layık olduğunuzu ve daha iyi yerlere geleceğinizden eminim saygılarımla.

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142