Kırmızı'dan anlamlı mesaj...

Kırmızı'dan anlamlı mesaj...
banner206

 Şanlıurfalı iş adamı Nabi Kırmızı  30 Ağustos 1922’de Mustafa Kemal Atatürk’ün tek bir yürek olduğu büyük Türk Milleti ile birlikte kazandığı eşsiz zaferle tüm dünyaya özgürlük ve bağımsızlık dersi verdiğini belirtti.

İstanbul Doğa Hastaneleri Yönetim kurulu Başkanı Şanlıurfalı iş adamı Nabi Kırmızı , 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Büyük Türk Milletinin tarihinde dönüm noktası sayılacak şanlı zaferin bayramı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’nün, Türk Milletinin bağımsızlığını kazanmasında büyük bir önem taşıdığını ifade eden  Kırmızı mesajında bu zafer ile birlikte Anadolu’nun artık ebedi olarak Türk yurdu haline geldiğine vurgu yaptı.
Kırmızı, mesajında şunları söyledi:
"30 Ağustos 1922’de kazanılan bu zafer, Anadolu’nun ebedi Türk yurdu olmasını sağlamıştır. Bu nedenle 30 Ağustos 1922 tarihindeki bu önemli zaferin taşıdığı anlam ve önemin çok iyi bilinmesi gerektiğine inanıyorum. Aziz milletimizin ebediyen bağımsızlığını sürdürmesi için, bu toprakları kanlarıyla sulayan vatan evlatlarına layık olmanın inancı ve gayreti ile milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’nü en kalbi dileklerimle tebrik ediyor, bu vatan uğrunda şahadet mertebesine yükselen aziz şehitlerimizi bu vesileyle de bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.”

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 00:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muzaffer
Muzaffer - 3 yıl Önce

Bu kim?

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142