Urfa'da tehlike giderek artıyor

Urfa'da tehlike giderek artıyor
banner206

Şanlıurfa'da bugün 79 adres daha karantinaya alındı. Türkiye'nin en tehlikeli il'i olan Şanlıurfa'da yetkililer tarafından yeterli önlem alınmazken, bugün açıklanan rakamlar tehlikeyi açıkça ifade ediyor. İşte yeni karantinaya alınan bölgeler 

Yapılan filyasyon çalışmaları sonucunda COVID-19 pozitif tespit edildiğinden COVID-19 pozitif hastanın evden ayrılışından 14 gün sonrasına kadar Ceylanpınar İlçemizde iki (2), Eyyübiye İlçemizde on beş (15), Haliliye İlçemizde on dokuz (19), Karaköprü İlçemizde yirmi üç (23), Siverek İlçemizde iki (2), Viranşehir İlçemizde on dört (14), Birecik, Harran, Hilvan ve Suruç İlçelerimizde de birer farklı adreste karantina tedbiri uygulanmasına karar verilmiştir.  

C. Karantina tedbiri uygulanan, geçen süre zarfında yeni pozitif vaka tespit edilmeyen ya da son vaka tespitinden sonra 14 gün geçmesi ve yeni vaka çıkmaması durumunda 30.06.2020 tarihi itibariyle Eyyübiye İlçemizde dört (4), Haliliye İlçemizde dokuz (9), Karaköprü İlçemizde dört (4), Suruç İlçemizde üç (3), Viranşehir İlçemizde sekiz (8) ve Ceylanpınar İlçemizde de bir farklı adreste karantinanın sonlandırılmasına karar verilmiştir. 

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 00:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinirli
Sinirli - 2 yıl Önce

Karantinaya alınan adresleri açık yazalım lütfen bide sokağa çıkma yasağı tekrar gelsin

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142