Title of a News Article

Bölgede yapılan çalışmaları inceledi

Bölgede yapılan çalışmaları inceledi
banner206

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyüp Peygamber Caddesinde sundurma çalışması tamamlanan esnafları ziyaret etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Koruma, Uygulama ve Denetim Müdürlüğü (KUDEM), tarafından kentin tarihi dokusuna uygun bir şekilde yapılan sundurma (gölgelik) çalışmaları tamamlandı.

Resim önizlemesi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sundurma çalışması tamamlanan Eyyüp Peygamber Caddesindeki esnafları ziyaret etti. Her yıl yüzbinlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Eyyüp Peygamber makamının yer aldığı cadde de sundurmaların tamamlanmasıyla cadde farklı bir görünüme kavuştu.

Resim önizlemesi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Eyyüp Peygamber Caddesinde sundurma çalışmalarını tamamladık ve bu gün esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımızla bir araya geldik. Sundurmalarımız çok güzel olmuş. Esnaflarımızın taleplerini yerine getiriyoruz. Sundurmalar caddeye farklı bir estetik kattı’’ diye konuştu.

Resim önizlemesi

Esnaflar ise çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ettiler.

Yaklaşık 3 bin 500 metrekarelik sağlıklaştırma işlemleri kapsamında yürütülen üst örtü yapım çalışmasında 480 işyerinin sundurma ve gölgelik çalışması tamamlandı.

Resim önizlemesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142