Acem’ler ‘Güzel’ safında

Acem’ler ‘Güzel’ safında
banner206

Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi Karaköprü Eski Belediye Başkanı Ahmet Güzel bu dönem yerel seçimlerde tekrar aday oldu. Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel’in seçim bürosuna yoğun bir kalabalık kitlesi ile giden Acemoğlu Aşireti mensupları Güzel’e tam destekte bulundu.

Karaköprü 35 Metre yol üzerinde seçim bürosu açan Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel, seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken, yaklaşan yerel seçimler öncesi kendisine de destek çığ gibi büyümeye devam ediyor.

30 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde seçimlerin hareketli geçeceğe benziyor. Geçtiğimiz son iki dönem Karaköprü Belediye Başkanlığını yapan Ahmet Güzel, 2009 seçimlerinde başkanlığı kaptırmıştı. Deyim yerindeyse ‘gelen gideni arattırdı’ sözü Karaköprü’de son beş yılda halk arasında konuşularak yankı buldu.

Ahmet Güzel önümüzdeki seçimlerde Karaköprü Belediye Başkanlığına tekrar geleceği hem Karaköprü ilçesinde hem de Şanlıurfa kent merkezinde halk arasında uzun bir süreden beridir konuşuluyor.

Ahmet Güzel Karaköprü’de açmış olduğu seçim bürosu ise her gün dolup taşıyor. Geçmiş yıllarda Karaköprü’ye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı takdir toplayan Ahmet Güzel, yaklaşan yerel seçimler öncesi sevenleri tarafından biran olsun yalnız bırakılmıyor.

Karaköprü ilçesinde iyi bir oy potansiyeline sahip olan Acemoğlu Aşireti, bu akşam Ahmet Güzel’in seçim bürosuna giderek tam destek verdiklerini belirttiler. Acemoğlu Aşireti adına bir konuşma yapan Osman Karatoprak, ‘burada bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Ahmet Güzel’e destek için geldik. İnşallah 31 Mart günü zaferle çıkacağız buradan’ ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel ise Acemoğlu aşireti mensuplarının kendilerine göstermiş oldukları teveccühten dolayı onları tebrik ederek partinin rozetini Osman Karatoprak’a taktı. 


Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2014, 22:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142