Ahmet Güzel’e güç kattılar!

Ahmet Güzel’e güç kattılar!
banner206

Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel, AK Parti’den istifa eden Karaköprü Gençlik Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Bahtiyar İzol ve 3 arkadaşına Saadet Partisi rozeti taktı.

Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel’e verilen destek her geçen gün çığ gibi büyüyor. AK Parti’den istifa eden vatandaşlar, Saadet Partisi’nin çatısı altına girerek siyasete devam ediyorlar. AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayına tepki gösteren ve bundan dolayı görevlerinden istifa eden AK Parti Karaköprü Gençlik Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Bahtiyar İzol ve 3 arkadaşı da resmen Saadet Partisi’ne geçiş yaptı.  SP Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel, dün akşam Karaköprü’deki seçim bürosunda İzol ve 3 arkadaşına Saadet Partisi rozeti taktı. Güzel, SP’ye katıldıklarından dolayı gençleri tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

İzol ise, yaptığı açıklamada, “Şuana kadar biz AK Parti’deydik, partimize hizmet ettik” diyerek, şunları kaydetti;

“Biz yine partiliyiz ancak biz belediye başkan adayımızı beğenmedik, bir fakir fukaranın işini hal edemiyorduk. Belediye Başkanımızla görüşme fırsatı bile bulamıyorduk. Bu nedenden dolayı istifa edip SP Karaköprü belediye başkan adayı Ahmet Güzel’i destekleme kararı aldık. Biz Ahmet Güzel’in evinin kapısını çalıp yanına gidip sorunlarımızı anlatabiliyoruz. Bu nedenle ben ve ekibim bu saatten sonra Ahmet Güzel’i destekleyeceğiz” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2014, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142