AK Partinin adayları stüdyoda...

 AK Partinin adayları stüdyoda...
banner206

Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir ve ilçe adayları seçim startını çektikleri toplu fotoğraf ile verdiler.

 

Mart 2014'te yapılacak olan yerel seçimler öncesi Şanlıurfa ilçe adaylarını hafta sonu açıklayan Ak Parti SKM tüm Belediye Başkan adaylarını kampa aldı.

 

AkParti SKM Başkanı Av.Ahmet Düşünür başkanlığında bir araya gelen Ak Parti adayları ilk olarak bir fotoğraf stüdyosuna giderek fotoğraf çekimi yaptılar. seçim sürecince tanıtımlarda kullanılacak olan fotoğraf çekimi yaklaşık 2 saat sürdü.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, Haliliye Belediye Başkan adayı Fevzi Demirkol, Eyyübiye ilçe adayı Mehmet Ekinci, Karaköprü ilçe adayı Nihat Çiftçi, Akçakale ilçe adayı A.Hekim Ayhan, Birecik ilçe adayı Faruk Pınarbaşı, Bozova ilçe adayı Hasan Arusoğlu, Halfeti ilçe Başkan adayı Mehmet Erdoğan, Harran ilçe Başkanı Mehmet Özyavuz, Suruç ilçe Başkan adayı İ.Halil Yıldız, Hilvan ilçe adayı Aslan Ali Bayık, Siverek ilçe Başkanı adayı Resul Yılmaz, ve Viranşehir ilçe adayı İbrahim Gelin fotoğraf çekimin ardından SKM'de yapılacak olan seçim çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142