AK PARTİNİN BİLBOARDLARINA ÇİRKİN SALDIRI

30 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala bütün partiler tanıtım amacıyla billboardlardaki yerini alırken, dün Şanlıurfa’da AK Parti’ye ait billboardlara çirkin saldırılarda bulunuldu.

30 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala bütün bütü partiler tanıtım amacıyla billboardlardaki yerini alırken, dün Şanlıurfa’da AK Parti’ye ait billboardlara çirkin saldırılarda bulunuldu.

Kim ya da kimler olduğu bilinmeyen saldırganlar seçimlere kısa bir süre kala huzur içinde geçen seçim sathı mahalinde, Yusuf Paşa Cami’nin önünde AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç’in tanıtan küçük bilborda zarar vererek, bilbordun camını kırdılar.

Bir diğer saldırıda yine AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç’in resimlerinin bulunduğu bilboarda yapılarak, bilborda tanıtımı yer alan Güvenç’in resimlerinin üzerine BDP’nin tanıtım etiketleri yapıştırıldı.

AK Partinin 14 adayının tanıtım çalışmasının bulunduğu bilbordlar ile Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol’un tanıtım bilboardları da BDP’nin tanıtım etiketleri yapıştırıldığı görüldü.

Öte yandan bu saldırılar vatandaşların tepkisi çekerken, bilboardaları düzenleyen firmanın bu zararları karşılayarak tekrar eski haline getireceği öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2014, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277