Arapça halaylar, zılgıt ve alkışlarla karşılandı

VİDEOLU HABER...

HABER: ALİ UZUN

Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, seçim çalışmalarını sürdürürken bu akşam gittiği Eyüp Nebi Mahallesinde sevgi seli ile karşılandı. Burada Arap kadınları ve mahalle gençleri tarafından zılgıtlar ve halaylar eşliğinde karşılandı.

Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi Ak Parti Cephesinde başkan adayları adeta gecelerini gündüzlerine katarak seçim çalışmalarına devam ediyor. Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, bugün bir çok taziye ziyaretleri, köy gezileri ve akşam mahalle mitinginde Eyyübiye halkı ile bir araya geldi.

Kentin en büyük ilçesi ve en büyük nüfusuna sahip olan Eyyübiye İlçesine Ak Parti tarafından aday gösterilen Mehmet Ekinci 30 martta yapılacak olan yerel seçimler için partisi adına Eyyübiye halkıyla bir araya gelerek sorunları dinliyor.

Bu akşam Eyyüp Nebi Mahallesi sakinleri Abdulrezzak Demircan, Salih Demircan ve Mahalle temsilcisi tarafından düzenlenen mahalle toplantısı mitinge dönüştü. Soğuk kış günlerine rağmen dopdolu geçen mitinge yaklaşık bin kişi katıldı. Başkan Adayı Mehmet Ekinci'ye Ak Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün, Teşkilat Başkanı Abdullah Tacar eşlik etti. 

Ekinci’ye burada sevgi seli vardı

Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci Eyyüp Nebi mahallesinde düzenlenen mitingde kadınlar tarafından zılgıt ve alkışlarla karşılandı. Mahalle gençleri ise arap müzikleri eşliğinde halaylar ile karşılandı.

Burada kalabalığa seslenen Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Kadın istihdamını için meslek edindirme merkezleri, çocuklar için ise farklı eğlence alanları yapacaklarını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2014, 23:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet atas
mehmet atas - 8 yıl Önce

Oyum mehmet ekinciye her bir oy israile bir kurşündür.

Mehmet Han
Mehmet Han - 8 yıl Önce

sayin ak parti belediye başkan adayi inşallah seçimden sonra belediye kadrolarina akrabalarini doldurmaz .böyle bir hata yaparsa onu ne biz nede allah affeder. gözümüz hep üzerinde olacak.

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142