Aynı tabaktan yemek yediler

Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi AK Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, seçim çalışmaları kapsamında bugün birçok ziyaretlerde bulunarak çalışmalarına devam etti.

 Aynı tabaktan yemek yediler
banner206

30 Martta yapılacak olan mahalli seçimlerde yeni kurulan Haliliye İlçesine Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday gösterilen Fevzi Demirkol, bugün Haliliye İlçe Teşkilat Başkanı Av. İbrahim Halil Kızılelma ile Yeni Hal Pazarına, Şutim’e ve Organize Sanayi Bölgesinde birçok fabrikaya ziyarette bulunarak buralarda işçilerle birlikte yemek yiyip  uzun süre sohbet edip destek istediler.

Hal Pazarında Demirkol sevinci

Şanlıurfa’nın en çok esnafının bulunduğu bölgelerden birisi olan Hal pazarında bugün Fevzi Demirkol sevinci yaşandı. Kentte bir çok kesimin yakından tanıdığı ve bugüne kadar dürüstlüğü ile adeta nam salan Ak Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, bugün hal pazarına gerçekleştirdiği ziyarette esnaf tarafından büyük bir sevinç ile karşılandı.

Demirkol burada, esnaf ile birlikte öğlen yemeğini yedi. Bazı Demirkol hayranları da sevinçlerini esnafa tatlı dağıtarak gösterdi. Ardından Şutim esnafıyla bir araya gelen Demirkol burada yüzlerce dükkanı tek tek ziyaret ederek destek istedi.

Fabrika işçileriyle özel görüşme

Ak Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Fevzi Demirkol Hal pazarı ve şutim ziyareti sonrası Organize Sanayi Bölgesinde çok sayıda fabrikaya ziyarette bulundu. Burada fabrika işçileriyle özel görüşerek sorunları dinleyen Başkan Adayı Demirkol yaklaşan yerel seçim öncesi destek talebinde bulundu. Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2014, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142