Badıllı’dan flaş açıklama!

Badıllı’dan flaş açıklama!
banner206

AK Parti Karaköprü İlçe Teşkilat Başkanı Faruk Badıllı, kendisi hakkında çıkan iddialara cevap verdi.

Badıllı, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Karaköprü Belediye Meclis Üyesi aday belirleme çalışmaları ile ilgili ortaya atılan iddialara cevap verdi.

AK Parti Karaköprü Belediye Meclis Üyesi aday belirleme sürecinin belli olduğunu belirterek, “AK Parti  Karaköprü İlçe Başkanı olarak tek başıma meclis üyesi belirleme yetkisine sahip değilim. Bu belirleme sürecinde il teşkilatından il başkanı, kadın kolları başkanı, gençlik kolları başkanı Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayından oluşan komisyonda Bütün müracaat eden meclis üyesi adaylarının isimleri müzakere edilir. Bu komisyonda çıkan taslaklar AK Parti Ankara Genel Merkeze götürülür ve Genel Merkezde Genel Başkan Yardımcısı Başkanlığında orda komisyonda bu isimler üzerinde yeniden müzakere yapılır  bu listeler oluşur” dedi.

Mehmet Ali Arslan ve Ali Karakeçili’nin açıklamasına değinen Badıllı, açıklamasında şunları kaydetti;

“Ali Karakeçilinin kendi akrabaları arasında uzun yıllardan beri bir husumet bulunmaktadır.

Rahime Uçmak 06.01.2014 tarihinde kendi isteği ile yönetim kurulundan işlerinin yoğunluğu nedeni ile istifa etmiştir

AK Parti Karaköprü ilçe başkanı  Faruk Badıllı olarak aile arasındaki husumetin tarafı olmadım ve olmam Ali Karakeçili ve akrabaları tepki verebilirler bu onların demokratik haklarıdır saygı duyulur.

Mehmet Ali Arslan’ın  beyanına gelelim  benim hakkımda Ufuk Karakeçili’den ya çok para almıştır veya vefa borcu vardır; benim Ufuk Karakeçili’ye vefa borcum yoktur ve para aldığıma dair belge bilgi ile ispat etmez ise  dünyanın en namusuz haysiyetsiz ve  şerefsizidir, bunun bedelini  yasal yollardan ağır bir şekilde ödeyecektir.

Gerekli yasal işlemleri başlatacağım diyerek sözlerine son verdi...”

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2014, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277