Bakan Çelik’in Suruç çıkarması

 Bakan Çelik’in Suruç çıkarması
banner206

Dün akşam Şanlıurfa’ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bugün Suruç İlçesine gitti.

Bakan Faruk Çelik, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Seydi Eyyüpoğlu, Abdulkerim Gök, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç ile birlikte bugün Suruç ilçesine gitti. Bakan Çelik ve beraberindekileri, Suruç’ta AK Parti Suruç Belediye Başkan Adayı İbrahim Halil Yıldız, Bekir Demirbilek ve yüzlerce kişi tarafından karşılandı. Burada kalabalığa karşı bir konuşma yapan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, yoğun ilgiden dolayı Suruçlulara teşekkür ederek, “Ben bu coşkudan bunu anlıyorum: Suruç AK Parti’yi özlemiş, Suruç hizmeti özlemiş, Suruç AK kadroların buraya hizmete edeceğini anlamış, bizlerde hazırız Allah’ın izniyle. Biz sizleri seviyoruz, biz ülkemizi seviyoruz, biz toprağımızı seviyoruz, Bu Başbakan Allah ondan razı olsun memlekete barışı getirdi. Artık bu topraklarda kavga etmememiz gerektiğini, birbirimizi vurmamamız gerektiğini, artık çocuklarımızın geleceği için tek yürek olup çalışmamız gerektiğini bize öğretti” dedi.

AK Parti Suruç Belediye Başkan Adayı İbrahim Halil Yıldız ise, Hükümetin Suruç’ta yaptığı çalışmaları anlatarak, “Bu hizmetlerin artarak devam edebilmesi için Suruç’un AK Parti tarafından yönetilmesi lazım. Bunun için 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Suruç halkımızın vereceği destekle zaferle ayrılmayı planlıyoruz” dedi.

Suruç Belediyesi’nin uzun yıllardır çalışmadığını vurgulayan Yıldız, “Göreve gelmemiz durumunda Suruç’ta alt yapıyı bitireceğiz, içme suyu sorununu, park sorununu çözeceğiz” şeklinde konuştu.  

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ise, 30 Mart’ta Suruç için yeni bir dönemin başlaması gerektiğini vurgulayarak, “Suruç, AK Parti ile hasret olduğu hizmetlere kavuşacaktır. Bunun için Suruç halkımız sandığa gittiği zaman hizmetin geleceğine inandıkları partiye oy versinler” dedi.

Bakan Çelik ve beraberindekileri, daha sonra Suruç Sulama Tünelinde incelemelerde bulunmak üzere seçim bürosundan ayrıldılar.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2014, 12:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
ah basın ah
ah basın ah - 7 yıl Önce

her ne hikmetse akp dısındaki adayların önemi yok sizin yanınızda sadece akp haberleri yapıyorsunuz...napolyon ne demişşş para para para

SIRADAKİ HABER

banner195

banner277