Bakan İsmet Yılmaz Hilvan'da

Siverek AK Parti ilçe başkanlığı kongresi için Siverek'te bulunan Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Hilvan'a gelerek bir dizi temaslarda bulundu.

 

Siverek AK Parti ilçe başkanlığı kongresi için Siverek'te bulunan Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Hilvan'a gelerek bir dizi temaslarda bulundu.

Akşam saatlerinde Hilvan'a gelen Bakan Yılmaz, Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık'ı makamında ziyaret etti.

Şanlıurfa AK parti milletvekilleri M.Kasım Gülpınar, Seydi Eyyüpoğlu, Mehmet Akyürek, Abdülkerim Gök ve Ak Parti Şanlıurfa il Başkanı Av.Yusuf Eğilmez ile Siverek belediye başkanı Resul Yılmaz ve Siverek Ak Parti ilçe başkanı İlhan Çelik ile beraber gerçekleşen ziyarette Hilvan belediyesinin yapmış olduğu hizmetler hakkında bilgi alan Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz şöyle konuştu;

'Hilvan belediye başkanının ikinci defa halk tarafından seçilmesi tesadüf değil, birinci dönemde yapılan hizmetlerin ürünüdür" dedi.

Bakan Yılmaz ardından sözlerine şöyle devam etti.

'Öncelikle başkanımızın Hilvan'a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum. Muhakkak ki; halkın kendisine duyduğu güven yapmış olduğu hizmetlerin sonucudur.

 

HALKIN GÖZÜ TERAZİDİR

Halkın gözü en iyi terazidir diyen Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, halk eğer hizmet alırsa güvenir, hizmet alamazsa güvenmez.  Seçim döneminde yapılan hizmetleri göz önünde bulunduran Hilvanlılar ikinci dönemde de yine vekaleti başkana teslim etmiştir. Eğer bu dönemde de iyi hizmet ederse bu defa üçüncü döneme için yol kat etmiş olacak dedi.

Milli savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve beraberindeki Ak partili heyetin Hilvan belediyesine yapmış olduğu ziyaretin ardından Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık, bakan Yılmaz'a Mırra Takımı hediye etti.

Bakan Yılmaz ve beraberindeki milletvekilleri daha sonra Ankara'ya gitmek üzere Hilvan'dan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142