Title of a News Article

Başkan Kuş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine davet

Başkan Kuş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine davet
banner206
banner279

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, başta Eyyübiyeliler olmak üzere tüm Urfalıları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın Abide Kavşağı’nda düzenleyeceği Toplu Açılış Mitingine davet etti. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 Aralık Cumartesi günü (yarın) saat 13.00’te Abide Kavşağı’nda Toplu Açılış Mitingine katılacak. 2019 yılından sonra ilk defa Şanlıurfa’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kentte yapılan 12 milyar lira değerindeki toplu açılış programına katılacak.
Vatandaşları toplu açılış mitingine davet eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’ya büyük değer verdiğini belirterek, “Cumhurbaşkanımızı uzun bir aradan sonra Şanlıurfa’da ağırlayacak olmanın onurunu ve sevincini yaşıyoruz” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Eyyübiye başta olmak üzere Şanlıurfa genelinde yapılan 12 milyar TL değerindeki yatırımların açılışına katılacağını ifade eden Başkan Kuş, “Bugüne kadar Şanlıurfa halkı, Sayın Cumhurbaşkanımıza çok güzel ev sahipliği yaptı. Yarın Abide Kavşağı’nda düzenlenecek buluşmada da hemşerilerimiz her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanına sahip çıkacaktır. Mitingimizin coşkulu geçmesi ve vatandaşlarımızın bu heyecana ortak olması için Eyyübiyeliler başta olmak üzere tüm hemşerilerimizi mitingimize davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142