Baydemir oy hedefini açıkladı

BDP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Baydemir, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde yüzde 51 oy hedeflediklerini belirtti.

Barış ve Demokrasi Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Baydemir, Nevali Oteli’nde basın toplantısı düzenledi. BDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan,

BDP İl Başkanı Celalettin Erkmen ve parti yöneticilerinin de katıldığı basın toplantısında konuşan Baydemir, Diyarbakır’da yaptığı çalışmaları ve başkanlığa seçilmesi durumunda Şanlıurfa’da yapacağı projelerini anlattı.

Şanlıurfa’nın coğrafi konumundan bahseden ve Şanlıurfa’nın AKP iktidarı tarafından hak ettiği hizmeti görmediğini iddia eden Baydemir, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerden başarıyla ayrılmaları durumunda Urfa’yı her alanda başarıyla temsil edeceklerini belirtti.

Seçimlerde yüzde 51’i hedeflediğini sözlerine ekleyen Baydemir, “Baydemir başkan olursa kepenkler kapanacak” şeklindeki bir soruya da şu cevabı verdi;

“Suphanallah Suphanallah! Biz gelirsek bırakın kepenk kapatılmasını, 10-15 yıldır süregelen yanlış politikalardan dolayı kepengini temelli kapatmış olan Urfa esnafımızın kepengini tekrar birlikte açacağız inşallah.”

Toplantı, Baydemir’in basın mensuplarının sorularını cevaplaması ile sona erdi.  

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 13:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
azat yılmaz
azat yılmaz - 7 yıl Önce

başım gözümüz üstüne sayın başkan. her delikanlı urfalı barış için kardeşlik için hizmet için sizin başkanlığınız için çalışacaktır. bundan kuşkunuz olmasın.

zilan
zilan - 7 yıl Önce

gercek bir belediyecilik sayin osman baydemir soyleyisi din le duy karar ver

Cengiz şirin
Cengiz şirin - 7 yıl Önce

Nah alırsın

SIRADAKİ HABER

banner278

banner277