BDP’lileri ürkütecek haber!

BDP’lileri ürkütecek haber!
banner206

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Menderes Atilla, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

AK Partiye katılımların olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Ceylanpınar ilçe Belediye Başkan adayı Menderes Atilla, “Mardin’in Biherti aşireti Taşkıranlar ve Atici aşiretinden yaşlı kabinesi, Hamdaniler ve Siverek Tüysüz ailesi ile Ceylanpınar’ın Antep Mahalesinden Ceylanlar, Ekinler, Karaçizmeliler, Beşkatlar ve Dik aileleri AK Partiye katılarak gücümüze güç kattılar” dedi

Seçim Bürosu önünde toplanan Ceylanpınarlılar ile AK Partiye katılan ailelere seslenen Menderes Atilla, AK Partiye ve kendisine gösterilen ilgiden ve AK Parti saflarında yer aldıklarından dolayı herkese teşekkür etti.

Ceylanpınar ilçesine en iyi şekilde hizmet edeceğini belirten AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Menderes Atilla, “Hiç kimsenin şüphesi olmamasın. Ben sizlerle birlikte Sayın Bakanımızın, Milletvekillerimizin, AK Parti teşkilatımızın ve Büyükşehir Belediye Başkanımızın da desteğiyle seçimlerin yapıldığı 30 Mart sonrasında yeni bir sayfa açacağız. Ceylanpınar ilçemizin en ücra köşesindeki köylere ve mezralara bile hizmet götüreceğiz. Yeter ki birlikte olalım ve birbirimize destek olalım” dedi.

Bu arada Ceylanpınar şuan BDP’li Belediye tarafından yönetiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2014, 10:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ibretlik tespit
Ibretlik tespit - 7 yıl Önce

Bu aileler yıllardır zaten Akp'ye oy veren aileler şimdi de rozetle basının önüne konuluyor :)

SIRADAKİ HABER

banner278

banner142