Çelik sosyal medyada da atağa geçti

Çelik sosyal medyada da atağa geçti
banner206

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik, yoğun seçim çalışmaları sırasında bulduğu her fırsatta sosyal medya hesapları üzerinden gelen mesajları cevaplıyor.

Kişisel web sitesinin yası sıra Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram hesapları üzerinden gelen mesajlara büyük önem veren Çelik, özellikle Şanlıurfa'dan gelen bir çok talebi karşılıksız bırakmıyor.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen mesajları cevaplayan Çelik, kendisine destek veren ve dualarını esirgemeyen takipçilerinin her birine yanıt verdi.

Bakan Çelik, sosyal medya üzerinden kendisiyle iletişime geçen kimi Urfalılara da sürpriz yaparak telefonla görüşüyor.

Danışmanlarını da gelen mesajlar doğrultusunda görevlendiren Çelik, Urfalılardan gelen taleplerin büyük bir hassasiyetle değerlendirilmesi yönünde talimat verdi.

Çelik'ten kimi vatandaşlar köy yollarının asfaltlanmasını isterken kimileri de ilçelerine yatırım yapılarak yeni istihdam alanları oluşturulmasını istedi.

Kendisinden iş talebinde bulunan bir çok gence yardımcı olmaya çalışan Çelik, sevgi ve desteklerini ileten takipçilerine de teşekkürlerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 08:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 6 yıl Önce

HDP VE MHP BARAJ ALTINDA.

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142