Çelik’ten 2015 sinyali!

 Çelik’ten 2015 sinyali!
banner206

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 2015 yılında yapılacak olan genel seçimlerde yeniden Şanlıurfa’dan milletvekili olacağının sinyalini verdi.

Şanlıurfa’da bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bugün Bozova ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu. AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç’in de eşlik ettiği ziyarette halka hitaben konuşma yapan Faruk Çelik, 2015 yılında yapılacak olan Genel seçimlerde yeniden Şanlıurfa’dan milletvekili olacağının sinyalini verdi. Çelik, yaptığı konuşmada, “Hiç aklımın ucunda yokken Başbakanımızın verdiği talimatla 2011 yılında Urfa’dan vekil olmuştum. Belki bir dönem daha sizlerle olabilirim” diyerek önümüzdeki genel seçimlerde Şanlıurfa’dan yeniden vekil olacağının sinyalini verdi.
Bakan Çelik, mitingin ardından Bozova ilçesine bağlı Yaylak ve Yaslıca beldelerini de ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi. 

Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu ise, ilçede bulunan hükümet konağının yıkılarak yerine meydan yapılacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2014, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142