Çelik'ten Tahliye yorumu

Seçim bölgesi Şanlıurfa’da bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, eski bakan çocuklarının ve Rıza Sarraf’ın tahliyesi ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Ankara’da bu konular yoğun bir şekilde değerlendiriliyor.

Çelik'ten Tahliye yorumu
banner206

 Seçim gezileri kapsamında Şanlıurfa'nın Harran ilçesindeki köylere hareket eden Bakan Çelik, kaldığı polisevi önünde gazetecilerin tahliyeler ile ilgili sorularına cevap verdi. Bakan Çelik, eski bakan çocuklarının ve Rıza Sarraf'ın dosyaları hakkında çok bilgi sahibi olmadığını belirterek, "Yoğun bir şekilde seçim çalışması var. Ankara'da bu konular yoğun bir şekilde değerlendiriliyor. Yargı kararları, mahkeme kararları, dosyaların içeriği ile ilgili çok bilgimiz yok. Ayrıntılı ayak üstü bir bilgi vermek de doğru değil. Mahkeme kararı vermiş, nasıl değerlendirelim. İçeriği, dosyaların ayrıntıları hakkında bilgimiz olmadığına göre, ayaküstü bu konularla ilgili demeç vermeyi doğru bulmuyorum" dedi.

Çelik, seçim gezileri nedeniyle 9 Mart'a kadar Şanlıurfa'da bulunduğunu da hatırlatarak bilgi sahibi oldukça kamuoyuna değerlendirmede bulunacağını ifade etti. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2014, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142