Ceylanpınarlı gençler AK Parti'ye çıkarma yaptı

Ceylanpınarlı gençler AK Parti'ye çıkarma yaptı
banner206

24 Haziran'da yapılacak seçime günler kala Ceylanpınar'da Ak Parti'ye destekler çoğalıyor. Son olarak Muratlı Mahallesi gençleri ellerinde Türk bayrakları ile parti binasına kadar yürüyüş yaparak Ak Parti'ye olan desteklerini gösterdiler.

Ceylanpınar'da 24 Haziran seçimleri için çalışmalar büyük bir hızla devam ederken, ilçe genelinde desteklerde çoğalmaya başladı. Son olarak Aticiler Aşireti ve Muratlı Mahallesi gençleri ilçe merkezinden ilçe parti binasına kadar davul eşliğinde Türk bayrakları ile yürüyüş gerçekleştirdiler. Gençleri parti binası önünde Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol, İlçe Başkanı Halid Şimşek, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar karşıladı.

"EĞİTİMDE YAPILAN BU DEVRİM, ULAŞIMDA YAPILAN BU DEVRİM, SAĞLIKTA YAPILAN BU DEVRİM GERÇEKTEN TAKDİRE ŞAYAN HİZMETLERDİR"

Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol, Ak parti döneminde yapılan yatırım ve hizmetlerin birer devrim niteliğinde olduğuna dikkat çekti. Bayol, "Muratlı Mahallesi'nin gençlerinin bugün partimize davul zurna eşliğinde ellerindeki Türk bayrakları ile katılmaları bize gerçekten enerji verdi. Bunu Belediye Başkanımız Menderes Atilla daha önce gerek meydanlarda gerekse de televizyonda defalarca zikretti. Muratlı benim sağ gözümdür dedi. Bugün eğer biz burada oturuyorsak Muratlı'nın büyük emeği ve çabası vardır. Muratlı halkına Belediye Başkanımız Menderes Atilla ve şahsım adına teşekkür ederim. Muratlı seçimlerde öyle güzel sonuçlar aldı ki düşmanın korkulu rüyası oldu. Eğitimde yapılan bu devrim, ulaşımda yapılan bu devrim, sağlıkta yapılan bu devrim gerçekten takdire şayan hizmetlerdir. Bu yıl içinde şu anda 68 tane okulumuzun temeli atılmış. Bugün hangi kırsala gidiyoruz mutlaka bir okul inşaatı vardır. Bugün ilçemizde öğrencilerimiz eskiye nazaran daha az sınıf mevcudunda da mükemmel bir şekilde ders görmekteler. Ak Parti'den önce hepiniz hatırlarsınız ki sınıflarda 40-50 kişi vardı. Bunlar hepsi A Parti hükümeti sayesinde oldu" dedi.

"BUGÜN MAZLUMLARIN TEK BİR LİDERİ VAR O DA RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DIR"

İlçe Başkanı Halid Şimşek, dünyanın çeşitli yerlerinde zulüm gören Müslümanların liderinin Recep Tayyip Erdoğan olduğuna dikkat çekerek, "Sizler de çok iyi biliyorsunuz bu bir parti davası değildir. Bu barağı sallandıranlar sadece burada oturanlar değildir. Bütün mazlumların umudu derken sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki Filistin'de insanların bir elinde Türk bayrağı diğer elinde ise Filistin bayrağı var. Suriye'de de aynı tabloyu görebilmek mümkün oluyor. Bunun sebebi nedir, niye diğer bayrakları sallandırmıyorlar? Herkes biliyor ki bugün mazlumların tek bir lideri var o da Recep Tayyip Erdoğan'dır. Cihat iki çeşittir. Bir cihat çeşidi ise bir kötülüğü gördüğün zaman elinle veya dilinle düzeltmektir. Bizler de bugün çok şükür elimizle ve dilimizle cihat ediyoruz. Destek veren tüm katılımcıların her bir ferdine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142