Çok konuşulan isimler belli oldu!...

Çok konuşulan isimler belli oldu!...
banner206
 CHP'de bugün iki önemli toplantı vardı. Önce Merkez Yönetim Kurulu (MYK), sonra Parti Meclisi (PM), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.

 

İSTANBUL VE ANKARA ADAYI BELLİ OLDU

Parti Meclisi'nde alınan karara göre Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olurken, Mansur Yavaş'ta Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu.

 

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye adayı Ekrem İmamoğlu (sağda) Ankara Büyükşehir Belediye adayı ise Mansur Yavaş (solda) oldu...

EKREM İMAMOĞLU'NDAN İLK AÇIKLAMA

Adaylığının açıklanmasının ardından Twitter'dan bir mesaj yayımlayan İmamoğlu, "İstanbul’un geleceği ve İstanbulluların mutluluğu için yola çıkıyoruz. Beni bu göreve layık gören partime, genel başkanımıza ve tüm İstanbullulara içtenlikle teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

MANSUR YAVAŞ'TAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Twitter'dan bir açıklama yapan Yavaş, "Başkent Ankara adaylığı için şahsımı lâyık gören Millet İttifakı'nın Genel Başkanları Sayın Kılıçdaroğlu'na, Sayın Akşener'e ve parti yöneticilerine teşekkür ederim. Bu güveni,seçimi kazanıp, başarı ile taçlandırmak boynumuzun borcudur. Yolumuz açık olsun. Allah'ın izni, halkımızın takdiriyle Cumhuriyetimizin kalbi Güzel Ankara'ya hizmetkar olmaya talibim. Parti ayrımı yapmaksızın tüm Ankaralılara teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.

CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek...

ANTALYA VE ADANA'DA DA ADAYLAR BELLİ OLDU

Parti Meclisi'nde yapılan oylamada Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olurken, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak belirlendi.

CHP'nin Adana adayı Zeydan Karalar...

BOLU ADAYI TANJU ÖZCAN OLDU

Parti Meclisinde yapılan oylamada Bolu Belediye Başkan adayı olarak Tanju Özcan'ın gösterilmesine karar verildi.

CHP'nin Bolu Belediye Başkan adayı Tanju Özcan...

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 18:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142