Danışma Meclisinde neler konuşuldu....

.

Danışma Meclisinde neler konuşuldu....
banner206
Karaköprü Belediyesi Kültür Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen Danışma Toplantısına; AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç,   AK Parti Karaköprü İlçe  Başkanı Faruk Badıllı, Karaköprü Belediyesi AK Partili meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Haziran ayı Danışma Meclisi toplantısında partililere hitaben konuşan AK Parti Karaköprü İlçe Teşkilat Başkanı Faruk Badıllı, bu tür istişare toplantılarımızın olması birlik ve beraberliğimizi sürdürülebilirliği artıracağını inandığını belirtti. AK parti Karaköprü İlçe Kadın Kolları Başkanı Fadime Aydın ve Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Erik yapmış oldukları aylık faaliyetlerini anlattılar. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, “Zorlu bir seçim sürecinden çıktık AK parti olarak Şanlıurfa’da başarılı bir seçim sonucu çıkardık. Şanlıurfa büyükşehir oldu önümüzde birçok sorun duruyor. Yeni bir yapılanma içerisindeyiz. Bu yapılanmanın çok kolay olmadığını biliyoruz ama hamdolsun bu süreyi çok planlı ve kolay geçirdik. Kaynak üretme noktasında personel organizasyonu anlamında önemli adımlar attık” dedi. 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök ise “Şanlıurfa, bu son yerel seçimde 13 ilçesiyle birlikte AK Partiyi zirveye taşıdı. Karaköprü İlçemiz de seçimde büyük başarı gösterdi ilçe teşkilatını bütün parti üyelerini kutluyorum. Siyaset bir ekip işidir ve dava temelindedir. Bizleri dışarıda birileri iyi veya art niyetli bir şekilde eleştirecektir ama önemli olan içeride bizlerin bir ve beraber olması ve başarılı olmasıdır” dedi

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2014, 19:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277