Demirkol, ‘Belediyemize yakışır bir hizmet getireceğiz'

VİDEOLU HABER...

Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi, seçim bölgesi olan Haliliye merkez ilçesini dolaşan AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, haftanın ilk gününe yoğun bir tempo ile başladı. Haliliye sınırları içerisinde yer alan Karşıyaka Mahallesine giden Demirkol burada, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, ’30 Mart sonrası burada tapusuz kimse kalmayacak’ dedi.

Sayılı günlerin kaldığı mahalli seçimlerde Haliliye Belediye Başkanlığına AK Parti’den aday olan Elektrik Mühendisi Fevzi Demirkol, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bugün sabahın erken saatlerinde ilçe teşkilatı ile bir araya gelerek Karşıyaka Mahallesinde bulunan esnafları ziyaret etti. AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Av. İbrahim Halil Kızılelma’nın da katıldığı seçim çalışması turunda, İlçe Kadın kolları ve Gençlik Kolları, kapı kapı dolaşarak yapılacak olan projeler hakkında mahalle sakinlerine ve esnafına broşürler dağıtarak bilgiler verdiler.

Örnek Ekip…

Haliliye sınırları içerisinde yer alan Karşıyaka Mahallesinde bugün AK Parti rüzgarı esti. AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol’un öncülüğünde toplanılarak güçlü bir ekip halinde Karşıyaka mahallesine giden AK Parti neferleri, burada yoğun ilgi gördü. Her kesimin yakından tanıdığı Başkan Adayı Fevzi Demirkol, gerçekleştirdiği bu ziyaretten dolayı mahalle sakinleri ve esnafı tarafından büyük tebrik topladı. Demirkol’u yalnız bırakmayan İlçe teşkilatı da Başkanlarına ve Partileri adına durmadan çalışmaları kent merkezinde ve parti içerisinde örnek gösteriliyor.

Mahalle gezisini saatler sonra tamamlayan AK Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, burada bir açıklama yaparak, ‘Teşkilatımızla birlikte top yekun buraya kapı kapı dolaşmaya geldik. Bu dolaşma esnasında mahalle sorunları yerinde tespit ettik. Karşıyaka mahallemiz, genelde kırsal kesimden göç eden ve bu mahalleye yerleşen bir nüfus yapısına sahip. Dost ve akraba bağı olan çok yakın olduğumuz insanlar bu mahallede ikamet ediyor.’ Dedi.

Karşıkaya ihmal edilmiş!

Konuşmasında mahallenin sorunlarına da değinen AK Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, ‘fiziki şartlarda eksiklikler var. Bunları Allah nasip ederse seçilirsek biz, burada bulunan ve Haliliye sınırları içerisinde bulunan diğer mahallelerimize de hizmet etme adına geliyoruz. Sırrın Deresinin hali ortada, ıslahı daha önce yapılan bu derenin eksikleri göz önünde. Bu bölgede vatandaşımızın piknik yapacağı şekilde kendilerine bu alanı düzenleyeceğiz. Haliliye belediyesine yakışır bir hizmet getireceğiz.’ ifadelerini kullandı.  

Demirkol son olarak, ‘tüm kenar semtlerde olduğu gibi bu mahallede de, tapu sorunu var. bu tapu meselesini adil bir şekilde çözeceğiz. Tapu meselesi diye bir sorun kalmayacak.’ Dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2014, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142