Demirkol, İlk Ziyaretini Zahit’e Yaptı

   Demirkol, İlk Ziyaretini Zahit’e Yaptı
banner206

AK Parti Haliliye ilçe belediye başkan adayı Fevzi Demirkol, 30 Mart Yerel Seçim çalışmalarında ilk ziyaretini AK Parti Haliliye ilçe belediye başkan aday adayı Mustafa Zahit'e yaptı.

 

Yapılan ziyarete, AK Parti Haliliye ilçe belediye başkan adayı Fevzi Demirkol, ve AK Parti Haliliye ilçe başkanı İ. Halil Kızılma katıldı.

 

 

 

Yaklaşık olarak iki saat süren ziyaretten sonra bir açıklama yapan AK Parti Haliliye ilçe belediye başkan aday adayı Mustafa Zahit, ''Öncelikle Haliliye ilçe belediye başkan adayımız Sayın Fevzi Demirkol'a ve Haliliye ilçe başkanı İ.Halil Kızılelma'ya yapmış oldukları bu nazik ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Aday adaylık sürecimiz çok seviyeli ve güzel bir şekilde geçti. Ve bu nasip, kısmet meselesidir. Fevzi Demirkol abimiz her zaman parti içerisinde çok saygı duyduğum bir abimizdir. Bizler Fevzi Demirkol ile birlikte 2 dönem beraber çalıştık. Bu önümüzdeki seçim çok önemli bir seçimdir. Türkiye'nin geleceği açısından çok önemli bir seçimdir. Bu seçimden sonra çok faktörlü siyasilerinde çıkacağı malummdur. Dolayısıyla AK Parti'nin bir oyu dahi çok önemlidir bu seçimde. Buradan tüm Şanlıurfa'lı hemşerelerime şunu belirtmek isterim ki; Özellikle bu seçimde AK Parti'nin başarısı Türkiye'nin başarısı anlamına gelir. Bu anlamda hepimiz üzerimize düşeni fazlasıyla yapmalıyız ve çalışmalıyız. Bizlerde hem Teşkilatımızın yanında olacağız, Belediye başkan adayımızın yanında olacağız. Bu doğrultuda çalışmalarımız devam edecektir. Bu kibar ve ince ziyaretlerinden dolayı hem adayımıza hemde ilçe başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler koltuk sevdalısı değiliz. 12 yıl boyunca AK Parti'mizin çatısı altında çalıştık. 12 yıl boyunca hiçbir karşılık beklemeden hizmet ettik ve hizmet etmeye de devam edeceğiz.'' Dedi.

 

 

AK Parti Haliliye Belediye başkan adayı Fevzi Demirkol ise, ''AK Parti Haliliye ilçe belediye başkan aday adayımız Mustafa Zahit'e ziyaretlerde bulunduk. Asıl duruşu, seviyeli duruşundan dolayı Zahit kardeşime çok teşekkür ediyorum. Bu bir nasip, kısmet işidir, bizlere verildi, bizlerde bu doğrultuda çalışmalarımızı başlattık ve ilk ziyaretimizi Mustafa Zahit kardeşimize yaptık. Uzun süre Mustafa Zahit kardeşimizle birlikte çalıştık, birlikte güzel çalışmalara imza attık, Zahit kardeşimiz kadim dostumdur. Bizleri kabul ettikleri için Mustafa Zahit kardeşime çok teşekkür ediyorum.'' Dedi.

 

 

AK Parti Haliliye ilçe başkanı İ.Halil Kızılelma'da, ''Mustafa Zahit bey yıllarca AK Parti'ye hizmet etmiş, gündüzünü, gecesine katmış, AK Partiye en güzel hizmetleri yaptığı için çok teşekkür ediyoruz. Bizler bugün onun kurmuş olduğu mirasını en güzel şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Allah kendilerinden razı olsun AK Parti Haliliye ilçe belediye başkan adayımız açıklandığı günde tablosunu çok güzel bir şekilde sergilediği için Mustafa Zahit'e çok teşekkür ediyoruz. Belediye başkan adayımızla birlikte çalışacağını ifade etti. Beraber yarıştığı aday arkadaşınızla birlikte beraber olacağını, yanında olacağını belirtti. Bu bizim için bir gururdur, bir onurdur. Kendilerine tekrardan çok teşekkür ederiz.'' Dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142