Demirkol'a destek için geldi.

VİDEOLU HABER...

Şanlıurfa'da yaklaşan yerel seçimler öncesi her geçen gün siyasette sıcaklık artmaya devam ediyor. Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, seçim çalışmalarını sürdüren Fevzi Demirkol'a hayırlı olsun ziyarettinde bulundu.

Ak Parti cephesinde son günlerde hemen hemen hergün seçim büroları açılmaya başladı. Bunlardan birisi de Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol'un seçim bürosu. Uçaksavar Kavşağı üzerinde bulunan seçim bürosunun henüz açılış günü tam olarak netleşmedi, fakat vatandaşlar şimdiden yoğun ilgi gösterdi. 

Akşam saatlerinde çalışmaların devam ettiği seçim bürosuna giden Ak Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, burada yoğun bir kalabalık ile karşılaştı. Demirkol'a Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı Av. İbrahim Halil Kızılelma'da eşlik etti. 

Seçim bürosunda haliliye ilçe halkıyla oturup sohbet eden Fevzi Demir'kol'a bir süre sonra sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, Demirkol'un seçim bürosuna gelerek hayırlı olsun ziyerettine bulanarak başarılar diledi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 23:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142