Demirkol'un seçim bürosu coşkuyla açıldı

VİDEOLU HABER...

Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi yeni kurulan Haliliye ilçesine AK Parti’den Belediye Başkan Adayı olan Fevzi Demirkol bugün seçim bürosunu açtı. Açılış ise yüzlerce kişinin katılımı ile mitinge dönüştü.

30 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti adına Haliliye Belediye Başkan Adayı olan Fevzi Demirkol seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken bugün ilk seçim bürosunu Uçak Savar kavşağında yaklaşık 4 bin kişinin katılımıyla yaptı.

Seçim bürosu açılışına milletvekilleri de katıldı. AK Parti Urfa Milletvekilleri Seydi Eyüpoğlu ve Abdulkerim Gök’ ve AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Halil Kızılelma, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yavuz,  Fevzi Demirkol’u yalnız bırakmayan isimler oldu. Bunların yanı sıra Şanlıurfa’ya bağlı birçok aşiret mensubu açılışa katıldı.

Şanlıurfa’da her geçen gün kızışan seçim atmosferi bugün AK Parti Haliliye Adayı Fevzi Demirkol’un seçim bürosu açılışı ile devam etti. Yüzlerce kişinin katıldığı seçim bürosu büyük bir coşku ile açıldı.

Kesilen Kurdele ile Demirkol’un seçim bürosu halka açıldı. 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2014, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142