DP'liler, CHP'den gelen daveti kabul ettiler

DP'liler, CHP'den gelen daveti kabul ettiler
banner206

Şanlıurfa'da, önceki gün Demokrat Parti Şanlıurfa 7. olağan İl Kongresinde yeniden İl Başkanlığına seçilen Mustafa Polat, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Kadın Kolları Yöneticileri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti. DP Urfa heyeti, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Urfa temaslarına ilişkin gelen davete katılacaklarını belirttiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret eden Demokrat Parti Şanlıurfa İl Mustafa Polat, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Kadın Kolları Yöneticileri Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetim Kurlu Üyeleri Miktat Aydınlık, C. Cahit Coşkun ve Mustafa Eren ile bir araya geldiler.

Ziyarette Türkiye ve Şanlıurfa gündemi ile ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Demokrat Parti Şanlıurfa 7. İl Kongresinde yeniden İl Başkanlığına seçilen Mustafa Polat’a ve Yönetimini tebrik ederek, başarılar dilediler.

Milletvekili Aydınlık ve İl Başkanı Cidir, Demokrat Parti Şanlıurfa İl Mustafa Polat’ı İl Yönetim Kurulu Üyelerini ve İl Kadın Kolları Yöneticilerini 25 Kasım 2021 tarihinde Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa programına davet ettiler.

Demokrat Parti İl Başkanı Polat, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa İlimizde en iyi şekilde ağırlanması için programa katılacaklarını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142