Ekinci başsağlığı dileklerinde bulundu

 Ekinci başsağlığı dileklerinde bulundu
banner206

AK Parti Eyyübiye İlçe Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci seçim çalışmaları sürecinde taziye ziyaretlerinde bulundu.

30 Martta yapılacak olan yerel seçimler öncesi yoğun bir tempoda seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Eyyübiye’ye bağlı Sultantepe, Uluköy, Dolutepe ve Yakacık köylerinde taziye ziyaretlerinde bulunup başsağlığı dileklerinde bulundu.

Şehir Merkezinde ise Davari ve Abacı ailelerine de taziye ziyaretlerinde bulundu. Başsağlığı için gittiği taziyelerde vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Ekinci, vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinleyerek projelerini anlattı.

Ziyaretlerin ardından gazetecilere bir açıklamada bulunan Başkan Adayı Ekinci, ''tek hedefimiz bize yakışacak bir şekilde vatandaşa hizmet etmek olduğunu söyleyerek, "Sadece Eyyübiye için çalışan bir başkan olmayacağız. Ülkesinin meselelerini dert edinen, çözüm arayan bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Üreten, Tasarruf eden bir belediye olacağız. Uçuk kaçık vaatler ile yapamayacağımız sözlerle sizleri kandırma peşinde değiliz" ifadelerini kullanan Ekinci, "Bir insanı mutlu eden şey başka insanları mutlu edecek işler yapmaktır. Bizim sevdamız koltuk sevdası değil, bizim derdimiz bize tanınan süre zarfında ismimize yakışır şekilde hizmet ederek dua almak. Eğer Ekinci başkan ise etrafında yanlış işler yapan kamunun malında gözü olan kişiler barınamazlar, barındırmayız. Bu güne kadar yanlış bir iş yapmadık, Allah bundan sonrada yaptırmasın diyerek, "İnşallah bu yarışı da çok açık ara önde tamamlayarak, hizmet bayrağını devralacağız" şeklinde konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2014, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277