Ekinci, “Bazıları Laf Üretir, Biz İş Üretiriz”

Ekinci, “Bazıları Laf Üretir, Biz İş Üretiriz”
banner206

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci’nin ilçe merkezindeki seçim çalışma bürosu, AK Parti Eyyübiye Belediye Encümen adaylarının da katıldığı coşkulu bir törenle açıldı.

Günler öncesinden hazırlanan AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci’nin seçim çalışma bürosu, Yakubiye mahallesinde ve Yıldız meydanı Caddesinde görkemli bir tören ile açıldı.

AK Parti Eyyübiye belediye başkan aday adayları, AK Parti Belediye encümen adayları ve AK Parti Eyyübiye Belediye başkan adayı Mehmet Ekinci'nin de katıldığı açılış törenine, yüzlerce partili ve vatandaş katıldı. Seçim bürosu önünde büyük coşkuyla karşılanan açılış töreni öncesinde vatandaşlara hitap eden Mehmet Ekinci, konuşmalarıyla halkı coşturdu. Bugün bize verilen bu onurlu görevi yerine getirmek için daha büyük şevkle çalışmaya devam edeceğiz. Eyyübiye ilçemizin her karış toprağında 7 den 70 e tüm hemşerilerimin dertlerini dinlemeye devam edeceğim. Bu bilgi ve birikimimizi halkımızın hizmetine sunmaktan onur duyacağız. Halka hizmet Hakk’a hizmettir düsturuyla gece gündüz demeden çalışacağız. 30 Mart 2014 te Eyyübiye'de Ak Belediyecilikle buluşturacağız” dedi.

Eyyübiye'yi en güzel ilçe yapacaklarının altını çizen Mehmet Ekinci, “2002 yılında Türkiye’de hizmet destanı başlamış ve halkımızın teveccühü ile her geçen gün artarak devam etmiştir. Enflasyon korkulan bir canavar olmaktan çıkmış, ekonomik büyümede dünya rekorları kırılmıştır. Ülkenin büyümesine paralel olarak toplumun tüm kesimlerine kucak açılmış, dul ve yetimler, engelli kardeşlerimize maaş bağlanmıştır. 12 yıl önce adeta ölüm saçan tek şeritli yollar bugün otoban kalitesine ulaşmıştır. Tüm dünyanın gözünü kamaştıran ülkemizin büyümesi 30 Martta halkımızın vereceği destekle artarak devam edecektir. Büyükşehir Yasası gereği tüm belde ve köyleriyle birleşen Eyyübiye ilçemizin artık hak ettiği yere gelmesi için Ankara ile sürekli irtibatta olacağız ve hemşerilerimizin hayalini gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Güzel bir belediyecilik anlayışı ile önemli projelere imza atacaklarını söyleyen Ekinci, “30 Mart’tan itibaren halkına hesap veren, her konuda hemşerilerini bilgilendiren yönetim anlayışını hayata geçireceğiz. Katılımcı demokrasinin gereği olarak sivil toplum örgütleriyle, meslek odalarıyla ve hemşerilerimizle sürekli bilgi alış verişinde bulunacağız. Yaşlılarımız, gençlerimiz ve kadınlarımızın sosyal hayata daha aktif katılımı için projeler üreteceğiz. Fakir fukaraya kucak açan bir belediyecilik anlayışı sergileyeceğiz. İşimizin ağır olduğunun farkındayız. Eyyübiye ilçemizin birikmiş sorunlarını çözmek için hazırladığımız projelerimizi teker teker açıklayacağız. Hem genel idare tarafından yapılan yatırımların takipçisi olacağız hem yerel yönetim yatırımlarını başlatacağız. ‘’ Dedi.

Ekinci, ''Halka hizmet Hakka hizmettir düsturuyla bu yola çıktık. Millete hizmet yolunda kapımızın, gönlümüzün tüm hemşerilerimize açık olduğunu buradan ilan etmek isteriz. Allah’ın izni, milletimizin teveccühü ile Eyyübiye ilçemiz Ak Belediyecilikle buluşacak, genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmet anlayışı Eyyübiye'de hayat bulacaktır. Dedi.

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci'nin konuşmaları sık sık alkış ve tezahüratlarla kesildi. Ellerinde AK Parti bayrakları bulunan kalabalık, sevgi gösterilerinde bulundu. Eyyübiye ilçesi için gerçekleştirecekleri projelerden bazılarını anlatan Ekinci, Bizim çok büyük projelerimiz var bunlardan sadece birkaç tanesini ifade etmek gerekirse 5 yıldızlı oteller, kongre merkezleri, sergi alanları ile tanıtım atağı yapacağız. Diğerleri laf üretir, biz iş üretiriz. Onlar hayal eder, biz gerçekleştiririz. Bizim işimiz, istihdam sağlamak. Hizmet sektörünü canlandıracağız. Meslek edindirme kurslarıyla kadınlarımızı, gençlerimizi eğiteceğiz. Desteklerinizi bekliyoruz. 30 Mart’ta Eyyübiye ilçemiz bütünüyle Ak belediyecilik ile tanışacak” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, AK Parti Eyyübiye belediye başkan adayı Mehmet Ekinci'nin Seçim Bürosu’nun açılış kurdelesi kesildi. Törenin ardından, Ekinci ve partililer, seçim bürosunu gezdi. Ekinci, partililerle sohbet edip sıkıntılarını dinledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2014, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277