Ekinci, “Duygusal davranmamalıyız”

Ekinci, “Duygusal davranmamalıyız”
banner206

AK Parti Eyyübiye İlçe Teşkilatının ev sahipliğinde, Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Belediye Meclis Adaylarıyla parti binasında bir araya geldi.

Ak Parti Eyyübiye ilçe başkanı Süleyman Elgün, Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci, AK Parti Eyyübiye SKM Başkanı Mustafa Ağar seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Çıktığımız yolculuğun adı kısaca bir hizmet yolculuğudur diyen AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci: 30 Mart seçimlerine odaklandık. Bu seçimi alacağız başka yolu yok. Her birinizi canı gönülden tebrik ediyorum. Yolumuz ve bahtımız açık olsun. Üç dilli kardeş İlçemizin kadim değerleri, etnik kökenleri, ve konumunu göz önünde bulundurarak herkesin kabullenebileceği ve önemseyeceği insanlardan oluşmuş, kişilerden oluşan bir liste ile seçime giriyoruz.

Ekinci, ''En iyi hizmeti yapacak kadrolar bugün AK Parti çatısı altında buluşmaktadır. Eyyübiye’de yerel siyasetin lokomotifi görevini AK Parti üstlenmiştir. Yerel seçimlerin, ülkemiz için ne kadar önemli olduğunun herkes bilincindedir. Bundan sonra Belediye Meclis üyeliğinde aday olan tüm yol arkadaşlarımızın yollarını Allah açık etsin. Yüce Rabbim, Başbakanım Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a vermiş olduğu çalışma gücünü, bizlere de versin. Önümüzdeki seçimlerin öncelikle; ülkemize, milletimize ve Eyyübiye ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum." Şeklinde konuştu.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün'de, '' AK Parti Eyyübiye'de tüm unsurları ile seçime hazırdır.  Türkiye üzerinde oynanan oyunları çok iyi biliyoruz. Bu seçim, Mehmet Ekinci başkanımızın ve Eyyübiye ilçemizin seçimi ve halkın iradesinin seçimidir. Orta Doğu’daki mazlumların sesidir, bu seçim! Duygusal davranmamalıyız. Eyyübiye'li Hemşerilerimizin en doğru kararı vereceğine ve evladına sahip çıkacağına inanıyorum.'' Dedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Eyyübiye ilçesi için nelerin yapılabileceği konuşuldu.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2014, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142