EKİNCİ, “MODERN SEMT PAZARLARI YAPACAZ“

eçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Toki'deki semt pazarı esnafını ve vatandaşları ziyaret etti.

 Esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisi ile ziyaretini sürdüren Ekinci, esnafla birebir ilgilenerek sorunlarını dinledi.

 

Belediye Başkanı seçilmesi halinde acilen modern standartlarda bir semt pazarı yaparak esnafın ve Toki halkının hizmetine sunacaklarını belirten Ekinci, şunları kaydetti. “Biz bu göreve talip olurken, ‘Eyyübiye’yi Eyyübiye'lilerle birlikte yöneteceğiz’ demiştik. İşte bunun bir gereği olarak ilçemizin ekonomisine yön veren alanlardan biri olan semt pazarında esnafımıza giderek isteklerini ve nasıl bir pazaryeri istediklerini öğrendik. Biz bu göreve ilçemizin, köylerimizin ve mahallelerimizin sorunlarını, eksikliklerini ve yapılması gerekenleri bilerek, buna göre hazırlıklarımızı yaparak talip olduk. Esnafımızın bizden isteklerinin bizim tespit ettiğimiz sorunlardan faklı olmadığını gördük. Allah nasip eder, halkımızın desteği ile bu göreve gelirsek esnafımızın istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak alışverişe gelen vatandaşlarımızın günlük ihtiyaçlarını karşılayacakları yaşam alanları birlikte inşa ederek hizmete sunmayı planlıyoruz.” Dedi.

Ekinci, semt pazarı esnafı ziyaretinde çocuklarla birlikte toplu fotoğraf çektirdi. AK Parti Eyyübiye İlçe Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci’ye ziyaretler sırasında AK Parti Eyyübiye Teşkilat başkanı Abdullah Tacar, ile partililer eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277