Ekinci, Seçim Çalışmalarına Çok Hızlı Başladı

 Ekinci, Seçim Çalışmalarına Çok Hızlı Başladı
banner206

AK Parti Eyyübiye ilçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci ve AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün ile birlikte seçim çalışmalarına çok hızlı bir şekilde başladı.

AK Parti Eyyübiye ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında dün yoğun bir Pazar mesaisi gerçekleştirerek ilk olarak Eyyübiye ilçesine bağlı Uğurlu, Yardımcı, Karaali ve Bakırtaş Köylerini ziyaret ederek köylülerin sorunlarını dinledi. Ekinci, Bakırtaş köyünde Binizet Aşiretinin ileri gelenlerinden Köy Muhtarı Hasan Demir’in oğlu Yasin Demir’in düğününe de katıldı. Düğünün ardından toplanan Binizet Aşireti üyeleri, Mehmet Ekinci’ye tam destek verdiklerini açıkladılar. Köyde yaşayan vatandaşların sorunlarını da dinleyen Ekinci ve Elgün, köylülere sorunlarının çözümü noktasında söz verdiler.

AK Parti Eyyübiye İlçe belediye başkan adayı Mehmet Ekinci, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün birlikte bugünde Taziye ziyaretlerinde bulundu.

Beden dibinde bulunan Hadidiler taziye evinde Demir ve Koyuncu ailesinin taziye ziyaretinde bulunan Ekinci, daha sonra sırasıyla Sancaktar mahallesindeki taziye evinde Binihicil aşiretinden Hacı Atiyel Yayla'nın, Modanlılar Taziye evinde ise Altundağ ailesinin taziyesinde bulunan Ekinci, taziye çıkışında yaptığı açıklamasında, ''Bugün 4 ailenin taziyesinde bulunduk. Hayatlarını kaybedenler için Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. “Rabbim taksiratlarını affetsin. Mekanları cennet olsun inşallah” dedi. Ekinci Taziye ziyaretlerinin ardından AK Parti Eyyübiye ilçe binasına geçerek partililerle bir araya geldi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142