EKİNCİ'YE VATANDAŞLARDAN BÜYÜK SEVGİ SELİ

   EKİNCİ'YE VATANDAŞLARDAN BÜYÜK SEVGİ SELİ
banner206

AK Parti Eyyübiye İlçe Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci, Eyyübiye ilçesinde her gittiği yerde büyük coşkuyla karşılanıyor.

 

Beykapısı Mahallesi, Hacı Bayram ve Şıhmaksut Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Eyyübiye ilçe belediye başkan adayı Mehmet Ekinci,ye  vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.   Mahalle toplantılarına AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir belediye başkan adayı Celalettin Güvenç, AK Parti Eyyübiye İlçe Belediye başkan adayı Mehmet Ekinci, AK Parti il başkan vekili Erkan Sözen, AK Parti Eyyübiye ilçe başkanı Süleyman Elgün AK Parti Eyyübiye gençlik kolları Fatih Dörtkardeş, partililer ve mahalleliler katıldı.

 

 

Eyyübiye ilçesine bağlı olan  Beykapısı Mahallesi, Hacı Bayram ve Şıhmaksut Mahallesindeki toplantısında yüzlerce vatandaş tarafından karşılanan AK Parti Eyyübiye İlçe belediye başkan adayı Mehmet Ekinci, "Partimizin yetkili üst kurulu tarafından ve Başbakanımızın da onayıyla AK Parti Eyyübiye ilçesinde belediye başkan adayı gösterildim. Başta başbakanımız, bakanımız, milletvekillerimiz, teşkilatımız hep yanımızda olduğu için Hepsine destekleri için çok teşekkür ederim" dedi. "İlçemizin her meselesinde bizimle omuz omuza olan İlçe Başkanımıza, gençlik kollarımıza ve başkanına, kadın kollarımıza ve başkanına, belediye meclis üyesi adaylarına ve ilçemize emeği geçen herkese teşekkür ederim" diyen belediye başkan adayı Mehmet Ekinci, "Hep birlikte, tek vücut halinde olunca, bir ilçenin meselelerini çözmenin ne kadar kolay olduğunu göstereceğiz. Tek bir ağızdan, burası Şanlıurfa, burası Eyyübiye ilçemiz, burası hizmet ilçesi dedik" şeklinde konuştu. Ekinci konuşmasına şöyle devam etti: "Çocukluğum  oturduğum, caddelerinde sokaklarında komşularımı selamladığım, çocuklarımı gönül rahatlığıyla büyüttüğüm, içinde huzur bulduğum Eyyübiye ilçesinde yıllarca yaşadım ve yaşamaya da devam ediyorum. Belediye başkan adaylığımın açıklanmasından sonra mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev dolaşarak yönümüzü sizlere çevirdik. Belediyecilik hizmetimizin merkezine insanı koyduk. İnsan odaklı yönetim anlayışı dedik. Bu anlayışın temeli, sizlere kulak vermek, beklentilerinizi, arzularınızı öğrenmek ve bu doğrultuda size hizmet etmekti. Çok şükür bugün başımız dik, alnımız açık bir şekilde sizlerin karşısına çıkmayı rabbim nasip etti".

 AK Parti Eyyübiye İlçe Belediye başkan adayı Mehmet Ekinci, Eyyübiye ilçemiz için çok güzel çalışmalarımız, çok güzel projelerimizi yakın zamanda açıklayacağız.  Burada çok güzel bir atmosfer var. Eyyübiye ilçemiz her zaman farklı oldu. Eyyübiye ilçemiz her zaman milli iradenin yanında oldu ve olmaya da devam edecektir. Bizler yapılanlara karşı dimdik ayakta duracağız. Eyyübiye ilçemizden 30 Mart'ta bir ses çıkacak ki dünyanın her yerinden duyulacak" dedi.

Ekinci, Eyyübiye ilçemiz hazır. 53 gün kaldı. Bu 53 gün sonra inşallah Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Türkiye'ye sesini duyuracak. 53 gün içerisinde sıkmadığımız el kalmayacak".

Ekinci, AK Parti Eyyübiye İlçe yönetim kurulu üyemiz olan Mehmet Felhan ağabeymize ve Felhan ailesine bu güzel atmosferi bizleri yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Bu akşam bu mahallede gördüğüm heyecanı ayakta alkışlıyorum. Mahallede müthiş bir coşku var" dedi. Ekinci, ülkenin önemli bir viraja girdiğini ifade ederek, "Bu seçim ülkemizin yükselişinin devam edeceğinin göstergesi olacak" dedi.

 Ekinci "Ben Eyyübiye ilçemizi çok iyi bilirim. Eyyübiye ilçemizin sorunlarını çok iyi bilirim. Başbakanımız, başkanımız Eyyübiye ilçemiz için çok büyük emekler verecektir.

 Eyyübiye'de AK Parti’nin seçimi kazanacak mı diye bir kaygısının olmadığını ifade eden Ekinci, 30 Mart'ta milli iradeyi gasp etmeye çalışanlara cevap vereceklerini söyledi. "Biz bütün Türkiye'de 76 milyona kardeşiz" diyen  Ekinci, 30 Mart’ta hepiniz o sandıkları patlatacaksınız. Bizler merhametli bir lidere sahibiz" dedi. Türkiye 'de kimsenin işsiz olmasını, aşsız olmasını istemediklerini ifade eden Ekinci, "Kardeşlik içinde yaşayan bir Türkiye istiyoruz" dedi.

 AK Parti Eyyübiye İlçe belediye başkan adayı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkan adayı Celalettin Güvenç, AK Parti il başkan vekili Erkan Sözen, AK Parti Eyyübiye ilçe başkanı Süleyman Elgün ile esnaf ziyaretinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142