Erdoğan il başkanları toplantısında konuştu

Erdoğan il başkanları toplantısında konuştu
banner206

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Önümüzdeki dönemde salgının küresel düzeydeki seyrine, ekonomideki gelişmelere ve diğer hususlara bakarak milletimiz için ilave destek adımları atabiliriz." dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Ülkemize diz çöktürme gayretleri sona ermedi. Terörle Türkiye'yi rayından çıkaramayanların yeni hedefi ekonomimiz oldu.

Operasyonlarla döviz kurunu hareketlendirerek ülkemizi ekonomik krizlerin altında ezmek için defalarca atağa kalktılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ekonomideki gelişmelere ve diğer hususlara bakarak milletimiz için ilave destek adımları atabilirizCumhurbaşkanı Erdoğan: Ekonomideki gelişmelere ve diğer hususlara bakarak milletimiz için ilave destek adımları atabiliriz

YURTDIŞINDAKİ ALTINLA TÜRKİYE'YE GETİRİLDİ

Biz yurt dışındaki altınlarımızı ülkeye getirmek ve döviz rezervlerini güçlendirerek hazırlığımızı yapmıştık. Güçlü ekonomik politikalarımız sayesinde bunu başarıyla atlattık.

Gezi olaylarındaki amaç neyse ekonomimize yönelik saldırılardaki amaç da odur.

15 Temmuz darbe girişiminin gerisindeki sinsi gaye ile ekonomimizi krize sokma planlarındaki hedef aynıdır.

Dünyanın en güçlü ülkeleri arasına girmek için 2023 virajını kazasız belasız dönmemiz gerekiyor. Bu bakımdan 2023 seçimleri çok önemli hale gelmiştir.

120 TON ALTIN GETİRİLDİ

Geçtiğimiz aylarda Merkez Bankası'nın rezervleri ile ilgili açıklama yapan Kavcıoğlu "Türkiye'de yıllardır 120 ton altını vardı. 2012'de başlıyor. 2019 ve 2020'de Türkiye 720 ton altına çıkıyor. Türkiye'nin şu an merkez bankası rezervlerinde 720 ton altını var. Türkiye'nin 120 ton altını yurt dışındayken, 2017-18'den sonra Türkiye'nin tüm altınlarını Türkiye'ye getirmiştir. Türkiye'nin tüm altınları şu an Merkez Bankası'ndadır." demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142