Esnaf Baydemir ile dertleşti

.

Esnaf Baydemir ile dertleşti
banner206

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Urfa Milletvekili Osman Baydemir,  yaklaşan 1 Kasım seçimleri için yürüttüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. HDP İlçe Örgütüyle birlikte planlanan programa parti yöneticileri eşlik etti…

Osman Baydemir ve beraberindekiler güne Kapaklı Pasajında esnaf ziyaretiyle başladı. Bağdat Pasajı ve Japon Pasajını esnafını da dolaşan Osman Baydemir esnafın sofrasına misafir oldu, sıkıntılarına kulak verdi.  İşlerin azlığından yakınan esnafla uzun uzun sohbet etti.  13 Yıllık AKP İktidarının yaşanan ekonomik sıkıntıların sorumlusu olduğunu ifade eden Baydemir’e göre vatandaş 1 Kasım’da kurulacak halk mahkemesinde buna cevabını verecek.  HDP’nin seçim sonrası kilit parti olacağını ifade eden Baydemir  “Seçimi tekrar edenler bizi barajın altında bırakmaya çalışıyorlar ama sizin desteğinizle HDP’ye mecbur olacaklardır. 1 Kasım’dan sonra kurulacak koalisyonda anahtarlar HDP’nin elinde olacaktır” dedi.

Osman Baydemir’in programındaki diğer durağı ise Yunus Emre Caddesi’ndeki semt pazarıydı. Alış veriş yapan vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Baydemir Urfa’da seçimlerden HDP’nin  birinci parti olarak çıkacağına inandığını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2015, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142