Evlere Baskın...

Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç ve Ak Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol,  bu akşam evlere çat kapı baskın yaparak misafir oldular. Kapı kapı dolaşan Güvenç ve Demirkol, çaldıkları kapılardan yüzleri gülerek ayrıldı.

Mahalli seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmalarına devam eden Haliliye teşkilatı, bu akşam Bahçelievler semtinde bulunan çok sayıda eve ziyarette bulundular. Seçim Koordinasyon merkezin (SKM)’de Ak Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Halil Kızılelma öncülüğünde örgütlenerek Gruplar halinde çat kapı evlere ziyarette bulunan ilçe teşkilatına, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç’te eşlik etti. Haliliye Başkan Adayı Fevzi Demirkol’un grubunda yer alan Güvenç, gittikleri evlerde uzunca bir süre misafir edildiler. Gidilen evlerin yanı sıra cadde üzerlerinde bulunan esnaf dükkanları da ziyaret edildi. Bir süre esnafla sohbet eden Ak Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı burada kendilerinden destek talebinde bulundu. Ak Parti Haliliye İlçe teşkilatına Ak Parti Kadın kolları Aysel Göncü’de eşlik etti.

Yaklaşık 3 saat süren ev ve esnaf ziyaretleri, seçim koordinasyon merkezindeki yapılan değerlendirme toplantısıyla son buldu.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2014, 01:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142