Eyyübiye'yi konuştular

Eyyübiye'yi konuştular
banner206
 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş ve teşkilat üyeleri Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’yi makamında ziyaret etti.

Eyyübiye İlçesi adına yapılacaklar konusunda gerçekleştirilen ziyarette görüş alış verişinde bulunuldu. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş, Teşkilat Başkanı Mustafa Ağar ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyaret esnasında Eyyübiye masaya yatırıldı.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette mini bir toplantı yapılarak, belediye adına yapılan çalışmalar görüşüldü. Gerek ilçe merkezi bazında gerekse kırsal da yapılan hizmetler konusunda misafirlerine bilgiler veren Başkan Ekinci, Vekil Özcan Ve ilçe Başkanı Demirbaş’a vatandaşlardan gelen sorun ve talepleri de iletmeyi ihmal etmedi. Gelen sorun ve talepleri not ederek çözümü noktasında birim amirlerine talimatlar veren başkan Ekinci, yazılı bir açıklama yaparak; “Sayın vekilimiz ve ilçe başkanımız, bizleri ziyaret ettiler. Gerek, Eyyübiye Belediyesi olarak bugüne kadar yapılmış olan çalışmalar ve bundan sonraki yapacağımız çalışmalarla ilgili fikir alış verişinde bulunduk. Şimdiye kadar, hizmet noktasında istediğini tam olarak alamayan ilçemiz için neler yapılabilirizi konuştuk. İnşallah gerek vekillerimizle, bakanımızla ve teşkilatlarımızla birlikte hizmetin en iyisine layık olan ilçemiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan ise, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’yi İlçe teşkilatımız ile birlikte ziyaret ettiklerini ifade ederek, Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyor ve çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz diyerek merkez ve kırsal demeden çalışmalarının devamı için el birliği ile çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Ziyaret daha sonra karşılıklı sohbet havası içerisinde son buldu.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2016, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142