Gülpınar'dan flaş açıklama!

Gülpınar'dan flaş açıklama!
banner206

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, seçim bölgesi olan Siverek AK Parti Belediye Meclis Üye aday listesini değerlendirdi. Gülpınar, “Bu liste bir ahbap çavuş veya yandaş listesi değil şehirlisiyle köylüsüyle bütün Siverek’i kapsayan bir listedir” dedi.

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için tüm siyasi partiler belediye meclis üyesi aday listelerini dün Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti. Şanlıurfa’da seçimin en iddialı partiler arasında yer alan AK Parti’de Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, Twitter hesabı üzerinden belediye meclis aday listesini değerlendirdi.

Siverek encümen listesinin Has Parti’den MHP'ye, Milli Görüş’ten İHH’ya, kadınıyla erkeğiyle, üniversite mezunu, tesettürlüsünden gencine, aşiret mensubundan esnafına, çiftçisine kadar her kesimi kapsadığını belirten Gülpınar, “Her şeyden önemlisi başkan adayımız iki üniversite mezunu, Tavlacının oğluyum diyebilecek kadar mütevazı bir halk adamıdır. Bunları ve Siverek gerçeğini görmezden gelenlerin düşünceleri bellidir. Bu liste bir ahbap çavuş veya yandaş listesi değil şehirlisiyle köylüsüyle bütün Sivereği kapsayan bir listedir. En iyisi midir? Elbette değil. Ama gelecek güzel günlerin müjdecisidir. Tüm Siverek’e hayırlı olsun” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2014, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142