Güvenç, Suruç’a çıkarma yaptı

Güvenç, Suruç’a çıkarma yaptı
banner206

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında Suruç ilçesinde temaslarını sürdürdü. Suruç Belediye Başkan adayı İbrahim Halil Yıldız’ın da eşlik ettiği Güvenç, Suruç’a bağlı Ağırtaş ve Gölen Köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Emin Demirkol, İl SKM Temsilcisi Av.Mustafa Güneş, Suruç Belediye Başkan adayı İbrahim Halil Yıldız, İl Gençlik Kolları üyesi Ahmet Eskiler, AK Parti İlçe Başkanı Bekir Demirbilek ve Yönetim Kurulu üyesi Seyfettin Kılıç ve Fethi Akaslan, Meclis üyesi Nihat Kılıç ile gittikleri Ağırtaş Köyünde yoğun ilgiyle karşılanan Celalettin Güvenç, okul bahçesinde bulunan kalabalığa seslenerek, 80 yılda yapılan okul ve dersliği 12 yılda yaptıklarını ve AK Partinin ülkemizin sigortası, barışın da garantisi olduğunu belirterek, Türkiye’nin demokrat bir ülke olacağını söyledi.

 

81 vilayette siyaset yapabilen tek parti AK Parti’dir

Türkiye’de istikrarın sürmesi için kendini bu millete feda eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek olma zamanı olduğunu belirten Celalettin Güvenç, “Gençlerimiz için, çocuklarımız için, Şanlıurfa’mız ve köylerimiz için istikrar sürsün diyeceğiz. 81 vilayette siyaset yapabilen tek parti AK Partidir. Emin olun sizlerin desteğiyle Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Ülkemizin sigortası, barışın garantisi, geleceğimizin garantisi konumuna gelmiştir. Siz biliyorsunuz ki bizlerin Allah’tan ve sizden başka desteği yok” dedi.

 

Köylerimiz AK Partinin kıymetini çok iyi biliyor

AK Partinin Türkiye’yi dünyanın ilk 10 ülkesinden birisi yapacağını söyleyen Celalettin Güvenç, “Demokrat bir ülke olacak, Kürt’ün, Alevinin, Sünninin, Türk’ün ve herkesin rahat ettiği, mutlu olduğu, kardeşlik içinde yaşadığı; büyük, güçlü, Müslüman ve demokrat bir ülke yapacağız” diye konuştu.

1 Nisan’dan itibaren Ağırtaş Köyünü parke taşı çalışmalarını başlatacaklarını dile getiren Celalettin Güvenç, tüm köyleri çamurdan kurtaracaklarını ifade etti.

AK Parti Suruç İlçe Belediye Başkan Adayı İbrahim Halil Yıldız ise, “Köylerimiz AK Partinin kıymetini çok iyi biliyor. AK Parti de köylerimizin kıymetini her zaman biliyor” dedi.

Konuşmaların ardından Celalettin Güvenç, vatandaşlarla sohbet ederek, sıkıntı ve sorunlarını dinledi.

 

Köylerimizi de şehirlerimiz gibi güzelleştireceğiz

Ağırtaş Köyünün ardından Gölen (Mıshecerik) köyünde vatandaşlarla bir araya gelen Celalettin Güvenç,  2002 yılında devletin memuruna bile maaş ödemeyeceği durumdan aldıklarını ve bu günlere taşıdıklarını söyleyerek, “Yapılamayan okulları, hastaneleri ve yolları yaptık. Şimdi köylerimizi de şehirlerimiz gibi güzelleştirmeye sıra geldi. Bunun için kollarımızı sıvadık. Suruç’ta da Şanlıurfa Büyükşehirde de sizlerin emrinde ve hizmetinde olacağız. Bizim gücümüz halkımıza olan sevgimiz ve inancımızdır. Bizim gücümüz arkamızda Başbakan Erdoğan gibi millet sevdalısı bir partinin ve hükümetin bulunmasıdır. Bizim gücümüz arkamızda AK Partinin Büyükşehirleri ihya eden belediyelerin tecrübesinin bulunmasıdır. Çalışalım, çabalayalım; gençliğimizin ve çocuklarımızın önünü açalım iddiamız budur” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2014, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142