Güvenç, Vatandaşlarımızın huzuru önceliğimizdir

 Güvenç, Vatandaşlarımızın huzuru önceliğimizdir
banner206

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, Kısas bölgesindeki esnafları ziyaret ederek hal hatır sordu, sorunlarını dinleyip taleplerini not aldı.

Kısas bölgesindeki esnaflar ve vatandaşları tek tek ziyaret eden Büyükşehir Belediye başkan adayı Celalettin Güvenç, güncel konular ve projeler üzerine sohbet ederek, Şanlıurfa merkez ve ilçeleriyle birlikte köyler ve mezralar için projelerinin haricinde vatandaşlar ne istiyor bunun araştırmasını yaptıklarını söyledi.

 

En ücra köşedeki köylerimize ve mezralarımıza da hizmet götüreceğiz

Millete hizmetkar olmaya geldiklerini belirten AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Güvenç, “Allah’ın izni, vatandaşlarımızın da desteğiyle göreve geldiğimizde, Valilik döneminde yapmaya çalıştığımız hizmetlerin çok daha fazlasını rahatlıkla yapmaya gayret edeceğiz. Tabiki vatandaşlarımızın huzuru önceliğimizdir. Artık sadece Şanlıurfa’ya değil, ilçelerimize de en ücra köşedeki köylerimize ve mezralarımıza da hizmet götüreceğiz. Artık alt yapısı olmayan köylerimiz kalmayacak. Köylerimizin şehirlerden farkı olmayacak inşaallah. Köylü kardeşlerimiz çok önemli ihtiyaçlarını giderebilmek için şehir merkezine gelecekler. Çünkü köylerini de şehir gibi tertemiz ve düzenli bir hale getireceğiz” dedi.

 

Fırıncı gençlerle sıcak pide yedi

Başkan adayı Celalettin Güvenç, Kısas bölgesindeki esnafı ziyareti sırasında bir füruna girerek çalışanlarla bir süre sohbet etti, ikram ettikleri sıcak ekmeği yedi, fırın çalışanları gençler bir yandan çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da Başkan adayı Güvenç ile sohbet edip cep telefonları ile bol bol fotoğrafını çektiler.

Esnaf gezisi sırasında gençlerden oldukça ilgi gören Güvenç, gençlerin isteği üzerine onlarla da hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha sonra merkeze bağlı Korucuk köyüne giden Güvenç, merhum AK Parti Milletvekili Mustafa Kuş’un yakınlarına ta’ziye ziyaretinde bulunarak baş sağlığı dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142