Güvenç ve Ekinci nikah şahidi oldu

 Güvenç ve Ekinci nikah şahidi oldu
banner206

Şanlıurfa’da dün akşam Şehitlik Çamlık düğün salonunda siyasetçilerin nikah şahitliği yaptığı düğün gün boyu konuşuldu

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç ve Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Yaşar Bulut ve Nevşin Belit’in evliliğe atılan ilk adımlarına tanıklık ettiler.

Şehitlik Çamlık düğün salonunda gerçekleşen düğünde Urfa’nın tanınmış simaları, siyasetçiler, çok sayıda bürokrat aile yakınları katıldı. Görkemli ve bir o kadar kalabalık olan düğünde, Şanlıurfa’nın saygın ailelerinden olan Bulut ve Belit Aileleri dün akşam çocukları Yaşar Bulut ve Nevşin Belit’in evlilikleri için bir araya geldiler. Genç Çiftin nikah şahitliklerini ise siyasetçiler yaptı.

İş Adamı Yaşar Bulut (27) ve Nevşin Belit’in resmi nikahları Belediye memuru tarafından düzenlendi. Nikah Şahitliklerini ise Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci ve Şanlıurfa’nın yıllardır tanıdığı hayır sever İş Adamı Hadi Altun yaptı. Kıyılan nikah sonrası, Celalettin Güvenç Nikah memurundan aldığı Evlilik cüzdanını Gelin Nevşin Belit’e takdim etti. Mehmet Ekinci ise Genç  Damada nikah kalemini hediye etti.

Resmi nikahın ardından siyasetçiler düğünden ayrılırken, görkemli düğün ise gece yarısına kadar devam etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142