Kaçar ve Yılmaztekin destek turunda

.

Kaçar ve Yılmaztekin destek turunda
banner206

 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar Buğday Pazarı Esnafını ziyaret etti. Türkiye’de yaşanan siyasi istikrarın getirdiği sorunlara değinen Kaçar, AK Parti iktidarı ile siyasi ve ekonomik istikrarın yeniden sağlanacağını belirtti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mahmut Kaçar İmam Keskin Mahallesinde bulunan Buğday Pazarı esnafını ziyaret etti. Mahmut Kaçar’a ziyaretlerinde Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İsa Kızıldemir eşlik etti. Pazar esnafı ile tek tek görüşen Milletvekili adayı Kaçar, vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Pazar esnafının ekonomik sıkıntıları hakkında görüş alış verişinde bulunan aday Kaçar, AK Parti iktidarlarında ekonomik istikrarın üst seviyelerde olduğunun vurgusunu yaptı.

Pazar esnafı ile görüşen Mahmut Kaçar, 1 Kasım’da kendilerine destek verilmesini talep etti.  Pazar esnafına hitaben konuşma yapan Mahmut Kaçar, Türkiye olarak önemli bir süreçten geçildiğini anlattı.

Kaçar, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Bu memleket bizim, Urfa bizim, Türkiye Bizim. Başka bir Urfa yok, başka bir Türkiye yok. Hepimiz bu geminin içerisindeyiz. Siyasi fikriniz ne olursa olsun bu memleketteki güzel şeyler hepimize güzel yansıyor. Olumuz bir şey olduğu zamanda bunun sıkıntısını hepimiz yaşıyoruz. Biz istiyoruz ki, bu gemide olan herkes huzur içerisinde olsun, refah içerisinde olsun, akşam evine giderken çoluk çocuğunun rızkını temin ederek huzur içerisinde ailesinin yanına gitsin. İstiyoruz ki etrafımızdaki ateş çemberi ülkemize sıçramasın. Onun için Şanlıurfa’nın dostluğu açısından, Türkiye’nin siyasi istikrarı ve ekonomik istikrarı açısından ki, özellikle Türkiye’nin siyasi istikrarının ne demek olduğunu siz esnaf kardeşlerimiz son 4 ayda çok daha net görme imkânınız oldu. İnşallah 1 Kasım seçimleri Şanlıurfa’nın dostluğuna Türkiye’nin istikrarına bizim birlik ve beraberliğimize katkı verir inşallah.”

 

Kemalettin Yılmaztekin Harran’da

Av.Kemalettin Yılmaztekin ise Harran da Kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av.Kemalettin Yılmaztekin Harran’a bağlı Balkat, Buldum, Kılıçlı, Huzurlu, Yukarı Yarımca, Dayanaklı ve Çepkenli (Köyleri)  mahallerine ziyarette bulundu.

Gittiği her yerde AK Parti Hükümetinin yaptığı hizmetleri anlatan ve geçmiş seçimlerde olduğu gibi bu seçimden de zaferle çıkacaklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av.Kemalettin Yılmaztekin’ vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Harran’a bağlı kırsal Mahalle Muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili adayı Yılmaztekin, 1 Kasım seçimlerinin önemine değindi.

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Milletvekili adayı Yılmaztekin, vatandaşların sorunlarını not ederek gerekli çalışmaların başlatılacağını söyledi.

Harran Ovasında bölgenin kanaat önderleri ve muhtarla görüşen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av.Kemalettin Yılmaztekin, Bölgede ki bütün vatandaşların Ak Partiye destek verecekleri sözünü aldı.

            

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2015, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277