KOTANLAR’DAN EKİNCİ’YE DESTEK

 KOTANLAR’DAN EKİNCİ’YE DESTEK
banner206

AK Parti'den Eyyübiye İlçe Belediye Başkanlığına aday olan Mehmet Ekinci’ye Kotanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden tam destek geldi.

 

Kotanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek başkanı Hüseyin Palice, yönetimi ile birlikte AK Parti Eyyübiye İlçe binasında, AK Parti Eyyübiye İlçe belediye başkan adayı Mehmet Ekinci’yi ve AK Parti Eyyübiye ilçe başkanı Süleyman Elgün’ü ziyaret ederek, belediye başkan adayımız olan Sayın Mehmet Ekinci’ye destek vermek için bugün buradayız.’’ Dedi.

 

 

Kotanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek başkanı Hüseyin Palice’nin ve yönetimin yapmış olduğu ziyaretten memnun olduğunu ifade eden AK Parti Eyyübiye İlçe belediye başkan adayı Mehmet Ekinci’de, tüm Eyyübiye halkını kucakladıklarını belirtirken, dernekçiliğin zorluğuna dikkat çekti. Herkesin derneğe sahip çıkması gerektiğini ifade eden Ekinci “Siz zaten bu özveriyi gösteriyorsunuz.  Diğer derneklerle ortak faaliyetlerde bulunursanız Eyyübiye ilçemiz daha huzurlu bir ortama kavuşur.

 

 

AK Parti Eyyübiye ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci, Seçimlere 54 gün kaldığını anımsatarak “Bizler de partimiz adına, ekibimiz adına projelerimizi anlatacağız. Adaylığım bir hafta önce açıklandı. Bir hafta 10 güne kadar sizinle projelerimizi de paylaşacağız” dedi. Eyyübiye ilçemiz için önemli hizmetler yapacağız. Ekinci, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da belediyecilikten geldiğini anımsatarak “Başbakanımızın bize gösterdiği şeylerle karşınıza çıkacağız. İnsanlarını gönlünü kazanacak bir yapıda hizmet etmeye çalışacağız. Bundan sonra da hizmetlerimiz artarak devam edecek. AK Partili belediyecilik diğer belediyelerden farklı. İmkânlarımız ölçüsünde en iyi hizmeti vermeye çalışacağız” dedi.

 

 

AK Parti Eyyübiye ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci, ''Geçtiğimiz yıl Mayıs ayından itibaren Gezi Parkı olayları ile bir rüzgâr esmeye başladığını ifade ederek "AK Parti’nin icraatlarından, Türkiye’nin gelişmesinden, bölgesinde lider bir ülke olmasından rahatsız olanların kışkırtması ile gezi olayları başladı. Ülkeyi istikrarsızlığa sürüklemeye çalıştılar. Başbakan Erdoğan’ın dik duruşu, meydanı boş bırakmaması ve halkın da onun arkasında dik durmasıyla bu saldırı savuşturuldu. Yine durmadılar 17 Aralık operasyonu ile yine huzurumuzu bozmaya çalıştılar. Operasyona yolsuzluk operasyonu dediler. Bu ülkenin güçlenmesinin sağlayacak olan argümanların yok edilmesi operasyonuydu. Bu ülkeyi uçuracak projelere zarar vermeyi, onları durdurmayı hedeflediler. Yolsuzluk varsa üstüne sonuna kadar gidilmeli. Mayısın sonundaki değerlerle bugünkü değerleri kıyaslayın. Son operasyonun rakamı 120 milyar dolar. Bu Ülkenin kaybıdır. Buna kimin hakkı var. Bu ülkenin değerleri üzerinden operasyon yapamazsınız. AK Parti iktidarından rahatsız oldukları için bunu yapıyorlar. Askeri darbelerle denediler yıkamadılar. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde anayasa kaosu ortaya çıkardılar olmadı. Bu partiye kapatma davası açtılar ama başaramadılar. AK Parti’nin hizmet etmesi engellenemedi” diye konuştu.

 

 

Ekinci, ülkede birlik beraberliği sağlayacak tek partinin AK Parti olduğunu ifade ederek “ AK Parti ülkenin her yerinde en önemli partidir. Bu ülkede istikrarı sağlayacak tek partidir” dedi. Yerel seçimlerden 3 ay sonra Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yapılacağını anımsatan Ekinci “İlk defa halkın oyuyla bir Cumhurbaşkanı seçilecek. İlk defa bir Cumhurbaşkanı bir nevi devlet başkanı olarak ortaya çıkacak” ifadelerini kullanarak tekrardan Kotanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanına ve yönetimine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ettiğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 18:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142